RuyaTabirleri.com

Rüyada Deprem Olması

Rüyada deprem olması, köklü değişiklikler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin hiç aklında yokken yeni yerlere gideceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına rivayet edilir.

Kişinin iş hayatı da dahil günlük yaşamının değişeceğine yorulur. Rüyada deprem olması bir diğer yandan da musibetlerin yaşanmasına işaret eder ve rüyayı gören kişinin hiç beklemediği anda kötü haberler alacağı ya da başarısızlık yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek

Rüyada deprem sarsıntısı görmek de deprem olması ile aynı anlama gelir. Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre ümit ve mutluluk verici hayırlı olayların yaşanacağına bazı rüya tabirlerine göreyse tam tersi şekilde yıkıntılara, zarar ve ziyana neden olacak değişimlerin olacağına işaret eder.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyada depremden kurtulmak, sorunlarla baş edebilmeye, böylece çekilen sıkıntıları, çileyi ve zahmeti geride bırakmayı başarmaya, hastalığı yenmeye, borçları kapatmaya ve bundan sonrası için rahat şekilde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Sarsıntı Olduğunu Görmek

Rüyada sarsıntı olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin başına gelecek melanetli olayların habercisi olarak kabul edilir. Rüya sahibini çok üzecek, derinden sarsacak ve uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı bazı olayların yaşanacağına ve kişinin çaresizlik içinde elleri kolları bağlı kalacağına tabir edilir.

Rüyada Deprem Olması ve Evin Yıkılması

Rüyada deprem olması ve evin yıkılması, rüya sahibinin, en yakınları, çok değer verdiği ve sevdiği dostları tarafından ihanete uğramasından ötürü üzerinde çok büyük bir ağırlık hissettiğine yorulur. Bu sebeple, yaptığı işlere tek başına girip yine tek başına bitirdiğine,  insanlardan uzak durup kendi halinde ve yalnız bir insan olarak ömrünü sürdüreceğine ve uğradığı ihanetlerin acılarını hala yüreğinde taşıyıp yaşattığına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Deprem Olması İle İlgili Rüyalar;

 1. ayşen (09 Mayıs 2014 saat: 17:58)

  Merhaba ben evli bir bayanım,
  Rüyamda yatak odamda yatağımda tek başına uyurken yer sarsıntısı ile uyanıyorum eşim odada ayakta tepkisiz duruyor . Yatak odamızın duvarının çatlamış ve hasar görmüş olduğunu görüyorum ama yıkılmamış.Hemen annemler ve ailem için korkuyor teleş ediyorum onların apartmanı gerçekte de depreme dayanıklı olmadığı için korkuyorum.sonra bi an eşime benim emniyetli bir yerde eşimin tanıdığımız bir erkek arkadaşı ile beraber bir kalabalıkta olduğumuzu görüyorum ve etrafta depremle ilgili bişey yok hahif bir sallantı olmuş insanlar dışarda bizim hafif atlattığımızı düşünüyorum . sanırım annemlerdede bişey yok rahatım.
  yorumlarsanız çok memnun olurum 3 gün önce gördüm rüyamı hala etkisindeyim. teşekkür ederim.

 2. alev (21 Nisan 2014 saat: 10:13)

  meraba : ben rüyamda saat çok geç vakitmiş güya yanımda kızımla birlikte çok derin bir uykudaymışız rüyamda birden hafif bir sardıntı hissettim sonra gözü açıyorm uyku sersemi bir faziyette demrem mi olmu acaba diyerek geri uyuyorum sonra 2. hamle gelir ama bukez gerçekten salam sarsılıyorz bu arada eşim salonda tv izliyormuş birden koşarak yanıma geliyor bana korktunumu yanınıza geleyim mi diyor ben bir sıçrayıp delimisin sen kalk hadi çıkıyorz hemen evden diyorm o arada demrem durmuş biz evden çıktıktan sonra siteve bakıyorum demrem tekrar başlamış güşlü sarsıntıla ama bizden başka kimse çıkmamış dışarıya tüm sitenin işıkları yanıyordu sabah uyandımda bu gördüklerimi gerçek sanıp eşime gece deprem mi oldu diye sordum açıkçası çok etkisinde kaldım üstünden 2 gün geçti hala merak içindeyim

 3. Beytullah (03 Ocak 2014 saat: 05:52)

  selamun aleykum. ben rüyamda hiç tanımadığım bir evde şuanki üniversitedeki arkadaşlarımla beraberiz oyun falan oynuyoruz televizyona falan bakıyoruz sonra da bi an yer sallanıyor ölen falan yok arkadaşlarım falan sağ salimiz ve derken dışarı bakıyorum camdan birhoş birhoş belirsiz belirsiz tam göremedim bişey var biraz gökyüzüne doğru uzanan direk gibi sonra ben yatağıma gidiyorum tekrar sallanıyor sanki hissediyorum bunu sonra arkadaşlarla bi odada toplanıyoruz ışık açık t.v. açık ben bi küçük dolap gibi şeyi alıyorum başıma koyuyorum sonra yine deprem geçiyor sonra yatıyorum ve bi müddet sonra tekrar başlıyor sonrada uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,