RuyaTabirleri.com

Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek

Rüyada deprem sarsıntısı görmek, kişinin hem iş, hem de aile hayatında çok büyük değişikliklerin olacağı ve bu durumlardan kaynaklanan acılar çekileceğine işarettir. Rüyada deprem sarsıntısı olduğunu gören ya da hisseden kimse, hayatı ile ilgili çok keder verici bir haber alır. Sevdiklerinin vefat haberi, işsizlik veya ağır bir hastalık haberi gibi acı verici olayların da habercisidir. Bazı alimler rüyada deprem sarsıntısı görmenin kişinin başına gelecek uğursuzluk ve kazaların habercisi olabileceğini söylerler.

Rüyada Deprem Görmek

Rüya sahibinin hayatının allak bullak olacağını işaret eden rüya aynı zamanda iş sahiplerinin iflasına, sağlıklı kimselerin ağır hastalığa yakalanmasına, trafik kazalarına veya bir uzvun kaybedilmesine de delalet eder. Rüyada deprem görmek İslami açıdan da pek hayırlı kabul edilmez. Genellikle kişinin itikatının zayıflığı nedeni ile işleyeceği önemli günahlara yorumlanır ve tövbe edilip yeniden Allah yoluna dönülmesi ve dini vecibelerin düzgün şekilde yerine getirilmesi konusunda uyarı mahiyetinde olduğu değerlendirilir.

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek

İki farklı şekilde yorumlanır. Düz anlamına göre kişinin başına gelecek önemli bir olayda tüm yaşantısının önemli ölçüde değişeceğini ve bu değişimin kişi için hayırlı olmayacağını ifade eder. Rüyasında deprem olduğunu ve öldüğünü gören kimsenin aile birliği derinden sarsılır, evli ise boşanır, ailesinden birinin vefatı söz konusu olur ve işini kaybeder. Diğer bir yoruma göre ise, başa gelecek çok kötü bir olaydan kişinin menfaatine bir durumun ortaya çıkmasına tabir edilir. Çok kötü olduğu düşünülen bir durumun aslında kişinin geleceği için çok hayırlı olacağına delalettir.

Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak rüyasında deprem olduğunu veya sarsıntısını gören, hisseden kişinin gerçek hayatta büyük korkulara sahip olduğu söylenebilir. Rüyada deprem ile ilgili durumlar görmek kişinin çok büyük endişe ve korkular içinde olduğuna ve kayıp endişesi yaşaması ile ilgilidir. Güvensiz ve tehlike içinde hissedilmesine ve desteğe ihtiyaç duyulduğunun da bir simgesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Selale (13 Mart 2016 saat: 06:59)

  Ruyamda deprem oldugunu hıssetdım bına bıraz yan yatdıgını gordum kendımı dısarıya atdım ama vucudımda bacaklarımın ortasında yukarıdan asagıya dogru buyuk kesım gordum derım ıkıye ayrılmısdı ellerımın ortasınıda yavas yavas kedılerek kendılıyınden acıldıgını gordum

 2. sabri (28 Eylül 2015 saat: 14:38)

  ruyamda bir apartmanda deprem sarsintisi yasadim kat olarak heralde 3 yada 4 katlarda fakat daire icinde degildim merdivenlerdeydim apartman kapisina geldigimde biri beni dortyolun birlesfigi bir kavsaga cilardi genis bir yerdi oradan sarsintinin oldugu yere bakiyordum sonrada uyandim bunun bir anlami varmi.

 3. Sabri (28 Eylül 2015 saat: 14:31)

  ruyamda bir apartmanda deprem sarsintisi yasadim kat olarak heralde 3 yada 4 katlarda fakat daire icinde degildim merdivenlerdeydim apartman kapisina geldigimde biri beni dortyolun birlesfigi bir kavsaga cilardi genis bir yerdi oradan sarsintinin oldugu etrafa bakiyodum sonrada uyandim bunun bir anlami varmi.

 4. gökçe (15 Aralık 2014 saat: 05:53)

  rüyamda evde ailemle otururken yer sallanmaya başlıyor ama deprem değilmiş sebebi başka birşeymiş ama ne olduğunu bilmiyoruz arka arkaya sallanıyor hiç bir eşya sallanmıyordu korkmuyorduk bile sarsıntı bitince tekrar olucak şimdi diyip eşyalara tutunuyorduk ne anlama geliyor acaba?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,