RuyaTabirleri.com

Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek

Rüyada deprem sarsıntısı görmek, kişinin hem iş, hem de aile hayatında çok büyük değişikliklerin olacağı ve bu durumlardan kaynaklanan acılar çekileceğine işarettir. Rüyada deprem sarsıntısı olduğunu gören ya da hisseden kimse, hayatı ile ilgili çok keder verici bir haber alır. Sevdiklerinin vefat haberi, işsizlik veya ağır bir hastalık haberi gibi acı verici olayların da habercisidir. Bazı alimler rüyada deprem sarsıntısı görmenin kişinin başına gelecek uğursuzluk ve kazaların habercisi olabileceğini söylerler.

Rüyada Deprem Görmek

Rüya sahibinin hayatının allak bullak olacağını işaret eden rüya aynı zamanda iş sahiplerinin iflasına, sağlıklı kimselerin ağır hastalığa yakalanmasına, trafik kazalarına veya bir uzvun kaybedilmesine de delalet eder. Rüyada deprem görmek İslami açıdan da pek hayırlı kabul edilmez. Genellikle kişinin itikatının zayıflığı nedeni ile işleyeceği önemli günahlara yorumlanır ve tövbe edilip yeniden Allah yoluna dönülmesi ve dini vecibelerin düzgün şekilde yerine getirilmesi konusunda uyarı mahiyetinde olduğu değerlendirilir.

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek

İki farklı şekilde yorumlanır. Düz anlamına göre kişinin başına gelecek önemli bir olayda tüm yaşantısının önemli ölçüde değişeceğini ve bu değişimin kişi için hayırlı olmayacağını ifade eder. Rüyasında deprem olduğunu ve öldüğünü gören kimsenin aile birliği derinden sarsılır, evli ise boşanır, ailesinden birinin vefatı söz konusu olur ve işini kaybeder. Diğer bir yoruma göre ise, başa gelecek çok kötü bir olaydan kişinin menfaatine bir durumun ortaya çıkmasına tabir edilir. Çok kötü olduğu düşünülen bir durumun aslında kişinin geleceği için çok hayırlı olacağına delalettir.

Rüyada Deprem Sarsıntısı Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak rüyasında deprem olduğunu veya sarsıntısını gören, hisseden kişinin gerçek hayatta büyük korkulara sahip olduğu söylenebilir. Rüyada deprem ile ilgili durumlar görmek kişinin çok büyük endişe ve korkular içinde olduğuna ve kayıp endişesi yaşaması ile ilgilidir. Güvensiz ve tehlike içinde hissedilmesine ve desteğe ihtiyaç duyulduğunun da bir simgesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: