RuyaTabirleri.com

Rüyada Deprem Yaşamak

Rüyada deprem yaşamak, kişinin tüm hayatının çok ani bir şekilde değişmesi anlamına gelir. İş yaşamı kadar özel yaşamda da büyük değişiklikler olacağına işarettir. İslami açıdan rüyada deprem görmek Allah’ın öfke ve kızgınlığının da bir işaretçisi olduğundan kişinin yaptığı yanlışlar nedeni ile cezalandırılacağının da delaleti sayılır.

Rüyada Depremde Yıkılan Bina Görmek

Rüyasında depremde yıkılan binalar gören kişi iş yaşamını sona erdirir. Yıkılan bina görmek aynı zamanda evli kimselerin eşlerinden ayrılacağına da yorulur. Sadece binanın çatısının yıkıldığını gören kişi hanesini taşır. Binanın yıkıldığını ve kendisinin de altında kaldığını gören kişi, borç batağına düşer ve tüm işleri alt üst olur. Çaresizlik içinde kalınacağının da işaretçisi olan rüya, aynı zamanda kişinin kimseye güvenemeyeceği bir ortamda bulunduğuna da işarettir.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Yıkılan bir binanın altında kalan ve sonradan kurtulduğunu gören kişi, uzun süredir devam eden bir sıkıntısını çözüme kavuşturur ve borçlarından da kurtulur. Kendi çabasıyla değil de, birilerinin yardımı ile depremden kurtulduğunu gören kişi, hiç beklemediği birinden önemli bir yardım görür.

Rüyada Yer Sarsıntısı ve Şimşek Görmek

Rüyasında yer sarsıntısı ve aynı anda şimşekler çaktığını gören kişi çok ciddi belalarla karşı karşıya kalır. Büyük düşmanlıklar neticesinde elinde avucunda ne varsa kaybeder ve tüm hayatı kötü bir şekilde değişir. Yer sarsıntısının ardından yerin çöktüğünü gören kişi Allah yolundan uzaklaşır ve işleri rast gitmez. Bu rüya aynı zamanda yaşanılan ülkenin bir savaşa karışacağını ve ülkede dirlik ve düzenin bozulacağını da gösterir.

Rüyada Depremle Tüm Binaların Yıkıldığını Görmek

Rüyada deprem neticesinde tüm binaların yıkıldığını görmek, aile büyüklerinden biri nedeni ile yaşanacak çok büyük bir sıkıntıya işaret eder. Aynı zamanda çok kişinin öldüğünü ve yaralandığını görmek, ülkede büyük felaketlerin ve sıkıntıların yaşanacağına da işaret eder. Rüyada deprem görmek genel anlamı ile kişiye hayatı ile ilgili verilen bir uyarının da habercisi sayılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Deprem Yaşamak İle İlgili Rüyalar;

  1. emre (06 Mart 2015 saat: 13:03)

    Rüyamda dedemle beraber yuksek bi binanın en üst katında odada oturuyorduk biri gelip deprem olacağını söyledi ve deprem olmaya başladı ben yangın merdiveninden kaçmaya başladım dedem gitme diye bağırıyordu ben aşağı indim merdivenden deprem durmuştu hicbiyer yıkılmamıştı hic kimse dışarı çıkmamıştı tek ben kacmistim

  2. asuman (26 Mayıs 2014 saat: 12:52)

    ruyamda deprem oluyor ben cocuklarımı ve kız kardesımı alıp evın bı kosesıne topluyorum banyoda dus kabınının ıcıne oturuyoz hepımız sonra evın yıkıldıgını ve asagı coktugumuzu hıssedıyorum ogluma sıkıca sarılıyorum.bırden kendımızı asagıda buluyoz ev sahıbımın oglu cıkmamıza yardım edıyo hepımız sag cıkıyoz esyalarımızda asagı dusmus onları bı kenara topluyorlar sonra bı bakıyom kı bınada sadece benım oturdugum kat yıkılmıs en ust katta oturuyom.saskınlıkla artık nerde kalacagımızı dusunurken kız kardesımı ve kızımı etrafımda goremıyorum ama cıktıklarını bılıyorum ve onları aramaya baslıyorum.o telasla uyandım sabaha karsıydı saate baktım 5,i gecıyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,