RuyaTabirleri.com

Rüyada Depremde Sallanmak

Rüyada depremde sallanmak, hayra yorulmaz. Rüya sahibi aniden hayatında değişikliklerle karşılaşabilir. Bazı şeyler aniden değişecek, bu da rüya sahibi için sıkıntı yaratacaktır. İş hayatında ani düşüşler maddi sıkıntıları da beraberinde getirecektir. Rüyasında depremde sallandığını gören kimse, ikili ilişkilerinde ciddi sıkıntılar yaşayacaktır. İnsanlarla anlaşması zor olacaktır. Hayal kırıklıkları, tartışmalar rüya sahibi için zor günler geçireceğinin işaretçisidir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek, göç etmeye işaret eder. Rüya sahibi bulunduğu yerden uzak bir yere gidecektir. Bulunduğu yere de geri dönmeyecektir. Rüyayı gören kişi hamile ise, çocuğunu düşürür veya çocuğu ile ilgili sorunlar yaşar. Aynı zamanda devletle ilgili sorunlar ülkenin kötüye gitmesine neden olacaktır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Kurtulmak

Rüyada deprem olduğunu ve bu depremden kurtulduğunu gören kimsenin şansının artacağı kabul edilir. Rüya sahibi hayatının akışını değiştirecek olaylar yaşar. Şansının yardımıyla kazanç sağlaması mümkündür. Bu rüya, rüya sahibi için ciddi bir uyarıdır. Hayatını yaşarken dikkat etmesi gereken şeyler olduğunu gösterir. Özellikle ailesi ile olan ilişkilerine dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Dua Etmek

Rüyada deprem olduğunu ve dua ettiğini görmek, yapılan yanlışlardan dönüleceği anlamına gelir. Rüya sahibi, önceden yaptığı davranışlardan dolayı çevresindeki insanlara veya kendisine verdiği zararlardan dolayı pişmanlık duyacak. Buna neden olan ise, karşısına çıkan bazı olaylardır. Gerçeğin farkına varacak olan kişi Allah’tan af dileyecektir.

Rüyada Sarsıntı Olduğunu Görmek

Rüyada sarsıntı olduğunu görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında da küçük sarsıntılar yaşamasına delalet eder. Zamanla hayatında beklemediği olaylar yaşayacak olan kişi bunların etkisinden çabuk kurtulacaktır. Mutluluğuna engel olmayacak, normal yaşantıda olabilecek üzüntüler yaşanacaktır. Bu olaylar rüya sahibinin fazla etkilenmemesini sağlayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyada Depremde Sallanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. özlem (29 Aralık 2014 saat: 08:04)

    Uyandiğimda saat sabahin 8 i idi… Rüyamda ben uyuyordum ve sarsildiğimizi hissettim ve uyandim anlamda hemen uyan di yanima geldi hatirladigim kadariyla ablama korkma dua oku dedim geçer simdi dedim biraz sarsildik ve durdu evde kim var kim yok diye sordum o anda Yengem geldi yanimiza yiyenlerim okuldaydi evde ben ablam Yengem vardik… Sarsintilar durdu derken bir baktim abartma yan olmuş nerdeyse yikilacak ciksak mi nerde saklansak diye yer ariyorduk cami actim asagi bir baktim saglik görevlileri ve insan topluluklari vardi tamda apartman yan devrilmeden çözüm bulalim derken dua ederek uyanmisim. Çok etkisinde kaldim.

  2. Sevda (25 Aralık 2014 saat: 03:52)

    Ruyamda evimdeyim yatak odasında uyuyorum çocuklarımda uyuyor deprem olduğunu hissediyorum yatakta sağa sola gidip geliyorum avizeye bakiyorum sallaniyor deprem oluyo diyorum uyuyan cocuklarimi kucaklayip yatağın yanina oturuyorum ve sürekli la havle vela kuvvete illa billahil aliyyulazim diyorum o ara uyandim
    Cok korktugumu hissettim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,