RuyaTabirleri.com

Rüyada Depremi Görmek

Rüyada depremi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılardan ötürü kendisini ve hayatını çok büyük bir değişime sokacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine tabir edilir.

Rüyada Depremi Beklemek

Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri kesin karar verdiği bir konuda kararını tekrar gözden geçireceğine, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine ve uzun bir hazırlık döneminin ardından en iyi sonuçların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Depremi Hissetmek

Rüyayı gören kişinin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak olan bir olayla ilgili olarak çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, bu şaşkınlığı üzerinden attıktan sonra karar vermek için en doğru zamanı kollayacağına, bu sayede kendisi için sıkıntı yaratan şeyleri ortadan kaldıracağına ve daha önce yaptığı gibi en doğru kararı vermek için uğraşacağına delalet eder.

Rüyada Depremi Yaşamak

Rüya sahibinin, kendisini yakın bir zamanda büyük bir arzu ile yeniledikten sonra yapacağı şeylerin insanlar arasında çok büyük ses getireceğine, bu sayede sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Depremi Hissetmemek

Aile hayatı ve iş hayatı içinde bazı sorunlar yaşayan ve bu sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıran rüya sahibinin, bundan sonraki yaşamında çok rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: