RuyaTabirleri.com

Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek meşakkatli ve özverili çalışmanın ardından kişinin ideallerine ve hedeflerine ulaşarak istediği işi ya da kazancı elde etmesine işaret eder. Dere eğer temiz ise zenginlik, bol rızık, bol nimet ve bol kazanç anlamına gelir. Yeşillik üzerinden geçen ve geçtiği yerleri sulayan bir dere görmek evlenmemiş kimseler için hayırlı kısmetlere, evli kişiler için de hayırlı evlatlara işaret eder.

Derenin suyunun kuruması aile içinde yaşanacak bir tatsızlık nedeni ile aileden ayrılmaya delalet eder. Rüyada bir dereden geçen ve bazı kimseleri derenin karşı kıyısında bırakan kişinin ömrü tamam olmuş demektir. Rüyada dere görmek bazen de kadın ile tabir edilir. Bu kadının tüm günahları da sevapları da eşi tarafından sürekli olarak izleniyor demektir.

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzdüğünü gören kişi dinine ve dini vecibelerine bağlı, Allah katında makbul bir kuldur.

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek çok güzeldir sağlık ve uzun ömür anlamına gelir. Kişinin rüyada kendini bir akarsuyun kenarında görmesi ise hayatta her şeyin istediği gibi gideceğine delalet eder.

Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek çok değerli ve kıymeti bilinmesi gereken bir kişiye delalet eder.

Rüyada Dereye Girmek

Rüyada dereye girdiğini gören kişi en yüksek makamlara ulaşarak ulvi ve önemli bir kimse olacak demektir.

Rüyada Dereye Düşmek

Rüyada dereye düşen kişi kendi hayatıyla ilgili kararları kendisi veremez bir duruma gelecek demektir.

Rüyada Nehire Kapılmak

Rüyada nehir gibi su birikintisinin oluşturduğu akıntılara kapılmak kişinin başkaları tarafından yönetildiğine delalettir.

Rüyada Nehire Atlamak

Rüyada nehire atlamak güzel ve hayırlı şeylerin olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hastalıklarından, borçlarından, sıkıntılarından içinde olduğu zor durumdan kurtulacağına ve esenliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,