RuyaTabirleri.com

Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek meşakkatli ve özverili çalışmanın ardından kişinin ideallerine ve hedeflerine ulaşarak istediği işi ya da kazancı elde etmesine işaret eder. Dere eğer temiz ise zenginlik, bol rızık, bol nimet ve bol kazanç anlamına gelir. Yeşillik üzerinden geçen ve geçtiği yerleri sulayan bir dere görmek evlenmemiş kimseler için hayırlı kısmetlere, evli kişiler için de hayırlı evlatlara işaret eder.

Derenin suyunun kuruması aile içinde yaşanacak bir tatsızlık nedeni ile aileden ayrılmaya delalet eder. Rüyada bir dereden geçen ve bazı kimseleri derenin karşı kıyısında bırakan kişinin ömrü tamam olmuş demektir. Rüyada dere görmek bazen de kadın ile tabir edilir. Bu kadının tüm günahları da sevapları da eşi tarafından sürekli olarak izleniyor demektir.

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzdüğünü gören kişi dinine ve dini vecibelerine bağlı, Allah katında makbul bir kuldur.

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek çok güzeldir sağlık ve uzun ömür anlamına gelir. Kişinin rüyada kendini bir akarsuyun kenarında görmesi ise hayatta her şeyin istediği gibi gideceğine delalet eder.

Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek çok değerli ve kıymeti bilinmesi gereken bir kişiye delalet eder.

Rüyada Dereye Girmek

Rüyada dereye girdiğini gören kişi en yüksek makamlara ulaşarak ulvi ve önemli bir kimse olacak demektir.

Rüyada Dereye Düşmek

Rüyada dereye düşen kişi kendi hayatıyla ilgili kararları kendisi veremez bir duruma gelecek demektir.

Rüyada Nehire Kapılmak

Rüyada nehir gibi su birikintisinin oluşturduğu akıntılara kapılmak kişinin başkaları tarafından yönetildiğine delalettir.

Rüyada Nehire Atlamak

Rüyada nehire atlamak güzel ve hayırlı şeylerin olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hastalıklarından, borçlarından, sıkıntılarından içinde olduğu zor durumdan kurtulacağına ve esenliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dere Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. GÜLŞAH (22 Ocak 2014 saat: 11:53)

  Hayatımda beni etkileyen rüyalardan belkide en önemlisini dün gece gördüm yorumlarsanız sevinirim.

  Dağ başında kuş uçmaz kervan geçmez bir yerdeyiz.Gürül gürül akan derenin üstünde kurulu bir evdeyiz. bizden başka ev bark yok orada. evin yer yanı dereye bakıyor en yakın toprak parçası bile inanılmaz uzaklıkta o evden çıkamıyoruz sanki kısılıp kalmışız orda. evin içinde annem babam 2 halam erkek arkadaşım ve tanımadığım benim yaşlarımda 2 bayan var. neden o evdeyiz neden toplanmışız bilmiyorum.
  kızlardan biriyle erkek arkadaşımın üstünkörü muhabbetine tanık oluyorum sonra onu affettim derken bu sefer diğer bayanla sarmaş dolaş hepimizin içinde otururlarken görüyorum. ne oluyorsa ondan sonra oluyor zaten. bir anda çok şiddetli bir sarsıntı oluyor. ayak üstünde zor duruyoruz. annem ve babam evin arkasında bir köprü olduğunu söylüyorlar ordan kaçalım diyorlar. köprüye bir bakıyorum harabe çürümüş ıslanmış yosunlaşmış. geçmeye korkuyorum annem bir hamlede beni köprüye atıyor ve ben karşıya geçiyorum. erkek arkadaşımın elini tutayım derken o da suya düşüyor annem ve babam evle beraber suda kayboluyorlar. sonrasında uğultulu araba sesleri duyarak uyandım.

  sayfanızda böyle bir yorum okudum
  “Dereyi geçip arkada birilerini bırakmak kişinin vefatınaRüyada bir dereden geçen ve bazı kimseleri derenin karşı kıyısında bırakan kişinin ömrü tamam olmuş demektir.” içim daha çok ürperdi.
  en kısa zamanda beni aydınlatırsanız çok sevinirim . çok teşekkürler….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,