RuyaTabirleri.com

Rüyada Dere Otu Görmek

Rüyada dereotu görmek, rüya sahibinin geleceğinin açık, istikbalinin de çok parlak olacağı anlamına gelir. Kişinin başarılarının önündeki engelleri kolaylıkla aşacağı, sahip olduğu inanç, güven ve kararlılık sayesinde her zorluğun üstesinden kolayca gelebileceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, büyük bir cesaretlekorkularının, sorunlarının ve problemlerinin üzerine gitmeyi başaran, onları kolaylıkla alt edip, önüne bakmayı bilen, güçlü ve istikrarlı bir kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Dere Otu Yemek

Rüyasında dere otu yediğini gören kişi, güzelliği, zekâsı, ahlakı ve ağır başlılığı sayesinde tüm gözleri üzerine çekebilmeyi başaran kişidir ve kendisi hakkında hep güzel konuşulur diye değerlendirilmektedir.

Rüyada Dere Otu Almak

Rüyada dere otu almak üzüntüye ve hayal kırıklığına neden olacak bir durumla karşı karşıya kalmaya delalet eder. Kişi, çok istediği ve gerçekleşeceğine çok inandığı bir işinin, hayalinin ya da dileğinin aksi şekilde sonuçlandığını görüp çok üzülecek ve bir süre sonra durumu olduğu gibi kabul edip kendini hırpalamayı bırakacak demektir.

Rüyada Dere Otu Ekmek

Rüyada dere otu ektiğini gören kişi, yaşadığı kararsızlıktan ve belirsizlikten kurtulacak, bu sayede kafası da içi de rahat edecek demektir. Ferahlık, esenlik ve huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada Dere Otu Toplamak

Rüyada dere otu toplamak, rüya sahibinin çalışmasına, yorulmasına, eğilip, bükülmesine gerek kalmadan havadan toplu bir kazanç elde edeceğine ve bu sayede de paşalar gibi yaşayacağına işaret eder. Kişi, kalan hayatını çalışmak zorunda olmadan, bolluk ve bereket içinde geçirecek demektir.

Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada maydanoz görmek, şans anlamına gelir. Ağız tadı bulmaya, borçları kolaylıkla ödemeye, yeni ekmek kapıları keşfetmeye, şifaya, huzura, kurtuluşa, hayra, güzelliğe, neşeye ve uzun ömre tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!