RuyaTabirleri.com

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek, uzun süren çabalar sonucunda kişinin zorluklardan yılmadan yolunda devam etmesine ve istediği başarıyı elde etmesine yorumlanır. Yüzülen derede su çoksa kişinin kazancının artması anlamına gelir, az bir dere suyunda yüzmek ise, yapılan işlerden elde edilen gelirin kişinin beklentilerini karşılamıyor demektir. Bekarlar için çok sayıda kısmete sahip olmak demek olan rüya evli kimseler için çok çocuklu bir aile sahibi olmak anlamına da gelir. İslami olarak derede yüzen kişilerin İslam kurallarına uygun bir yaşam şeklini sürdürdükleri gibi, gerçek yaşamlarında her zaman yoksullara yardım eden ve sahip olduklarını ihtiyacı olanlarla paylaşmaktan çekinmeyen, sevabı bol, hayırlı kazançlar elde eden insanlar olurlar. Temiz bir dere suyunda yüzmek kişinin hiç sorun yaşamadan hayatını sürdüreceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına alamettir.

Rüyada Kirli Bir Derede Yüzmek

Rüya sahibinin arkadaş zannettiği kişilerin arakasından konuştuğuna ve onun hakkında düşündükleri olumsuz düşünceler nedeni ile kişinin sosyal yaşamına zarar verdiğine alamettir. İş yerinde dedikodular yüzünden yaşanacak zor zamanlara ve bu durumun kişide strese neden olacağına da tabir edilir. Kirli derede yüzdüğünü gören kişi bekarsa karşısına dolandırıcı, kötü niyetli kimseler çıkar ve yanlış ilişkiler kurmak anlamına gelir. Hatalı evlilik kararları ve kavgalara da yorumlanır.

Rüyada Temiz Bir Derede Yüzmek

Temiz, berrak sulara sahip bir derede yüzdüğünü görmek kişinin bahtının her zaman açık olacağına ve her koşulda çok mutlu, zengin, bereketi asla eksilmeyen bir hayata sahip olacağına delalet eder. Temiz derede yüzmek bekarlar için ahlakı güzel bir insanla tanışmak ve mutlu olmak anlamına da gelir.

Rüyada Derede Yüzmenin Psikolojik Yorumu

Rahatlama isteğinin, yaşanılan stresli hayatın kişi üzerinde giderek daha da olumsuz bir ruh hali oluşturduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Derede Yüzmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Leyla (12 Kasım 2016 saat: 00:12)

  Kayinvalidem evden çıkarken evde olan beyaz yılanın başından tutup götürüyor evin arkasında olan derenin traktörle karşı tarafına geçip suya inip eliyle yılanı salıyor sonra kayinpederim aynı dereye kıyafetleri ile suya giriyor su beline kadar geliyor su bol ama sakin akıyor suya ayaklarının üzerinde iken dalıp dalıp yüzüp çıkıyor sonra dalarken dudağının iç kısmının kınadığını gösteriyor dudağının içinin zararsız bir şekilde kanadığını görünce uyandım

 2. Fatma çakır (24 Şubat 2016 saat: 07:11)

  Rüyamda babam geliyor hepimiz ayağa kalkıyor ona sarılıyor çok özledim deyip yanaklarından öpüyorum sonra bi anda yüksek bi tepede biri anneme eski bi ev veriyo sahibi sonra ölüyor ev annemin oluyor aşağıdaki temiz bir derede yüzüyor sonra tatil yerimiz miş herkezin evi var diyorlar ki şu tepede olan gariban ların evine bakın nasıl parlıyor diyorlar biride diyoki sahibi geldi ya bak yüzüyor diyor bende çık artık şimdi boğulcan diyorum utanıyorum bu neye işaret

 3. Songul yilmaz (02 Ekim 2015 saat: 10:38)

  Yeni ayrildik sevgilimle ikimiz beraber derede yuzuyoruz. Ben yuzme bilmyrm diye beni tutuyor hep. ben sirtustu yuzuyorm o da nereye gidiyosam beni tutuyor. Yuzdukce rahatliyorum mutlu oluyorum ama suyun rengi berrak degildi acaba su pis mi diye dusunuyrum ama pis olmadigini farkediyorum

 4. Afşin Işık (10 Eylül 2015 saat: 21:54)

  Rüyamda ölmüş babamı büyük ve Berrak (temiz) bir akarsuda yüzerken görüyorum.kendisi kayacak iken dereye direnip yüzerek kıyıya çıkıyor.
  Vücudu bembeyaz ve kaslı kuvvetli ayrıca dişlerinde tertemiz beyaz.yanımda eşimede seslenip babamı görmesini istiyorum.eşimde onu görüyor. O durumda uyanıyorum.

 5. Tuba (10 Eylül 2015 saat: 06:03)

  Rüyamda bir derenin içerisindeyim su belime kadar geliyor yüzüyormuyum yoksa yürüyormuyum tm anlamadım ama akan su tarafına doğru sürekli ilerliyorum önüme engel çıkıyor kayalardan olusan onu nasıl geçerim die düşünüyorum yukarıda küçük bir geçiş noktası var tm Sudan oraya tırmanıp geçicem uyanıyorum şu bulanık mı yoksa bırak mı bilmiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,