RuyaTabirleri.com

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek, uzun süren çabalar sonucunda kişinin zorluklardan yılmadan yolunda devam etmesine ve istediği başarıyı elde etmesine yorumlanır. Yüzülen derede su çoksa kişinin kazancının artması anlamına gelir, az bir dere suyunda yüzmek ise, yapılan işlerden elde edilen gelirin kişinin beklentilerini karşılamıyor demektir. Bekarlar için çok sayıda kısmete sahip olmak demek olan rüya evli kimseler için çok çocuklu bir aile sahibi olmak anlamına da gelir. İslami olarak derede yüzen kişilerin İslam kurallarına uygun bir yaşam şeklini sürdürdükleri gibi, gerçek yaşamlarında her zaman yoksullara yardım eden ve sahip olduklarını ihtiyacı olanlarla paylaşmaktan çekinmeyen, sevabı bol, hayırlı kazançlar elde eden insanlar olurlar. Temiz bir dere suyunda yüzmek kişinin hiç sorun yaşamadan hayatını sürdüreceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına alamettir.

Rüyada Kirli Bir Derede Yüzmek

Rüya sahibinin arkadaş zannettiği kişilerin arakasından konuştuğuna ve onun hakkında düşündükleri olumsuz düşünceler nedeni ile kişinin sosyal yaşamına zarar verdiğine alamettir. İş yerinde dedikodular yüzünden yaşanacak zor zamanlara ve bu durumun kişide strese neden olacağına da tabir edilir. Kirli derede yüzdüğünü gören kişi bekarsa karşısına dolandırıcı, kötü niyetli kimseler çıkar ve yanlış ilişkiler kurmak anlamına gelir. Hatalı evlilik kararları ve kavgalara da yorumlanır.

Rüyada Temiz Bir Derede Yüzmek

Temiz, berrak sulara sahip bir derede yüzdüğünü görmek kişinin bahtının her zaman açık olacağına ve her koşulda çok mutlu, zengin, bereketi asla eksilmeyen bir hayata sahip olacağına delalet eder. Temiz derede yüzmek bekarlar için ahlakı güzel bir insanla tanışmak ve mutlu olmak anlamına da gelir.

Rüyada Derede Yüzmenin Psikolojik Yorumu

Rahatlama isteğinin, yaşanılan stresli hayatın kişi üzerinde giderek daha da olumsuz bir ruh hali oluşturduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: