RuyaTabirleri.com

Rüyada Dergah Görmek

Rüyada dergah görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyetlerine, temiz ve geniş yürekliliğine, hayırlı kimse olduğuna, yardımseverliğine, paylaşımcı yanına, merhametine, imanına ve vicdanına delalet eder ve rüya sahibinin tabiri caizse güzel insan olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kadri ve gönlü yüce olması sayesinde her canlıya yardım ettiğine ve bu yolla Allah’a ulaşmayı ve ona yakınlaşmayı başardığını hissettiğine rivayet edilir.

Rüyada Dergah Temizlemek

Rüyayı gören kişinin dini vecibelerini hiç aksatmadığına, ruhunu ve gönlünü kötülüklerden arındırmak istediğine ve bunlardan uzak tutmaya çalıştığına, içine fesat, hile ve yalan düşürmemek için çabaladığına, hak yemekten, iftira atmaktan, zina ya da hırsızlık yapmaktan ve yalan söylemekten de her zaman uzak durduğuna delalet eder.

Rüyada Dergaha Gitmek

Rüyayı gören kişinin çok temiz niyetlerle bir işe girişeceğine ve amacına nail olacağına alamet eder. Rüya sahibinin dürüstlüğü elden bırakmadan onuru ve namusu ile helal yollardan hayatını idame ettirdiğine ve hak yolunda makbul olmayan hiçbir işe bulaşmadığına tabir edilir.

Rüyada Dergaha Girmek

Rüyayı gören kişinin bir hayır işi yapacağına ve sevaplarını çoğaltacağına işaret eder. Rüya sahibinin malından ve parasından vermek sureti ile bir hayır işi yapacağına, insanların hayır dualarını alacağına ve bunun huzurunu yaşama şerefine nail olacağına rivayet edilir.

Rüyada Dergahta Yemek Yemek

Rüyayı gören kişinin bitmeyecek bir zenginliği olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geniş rızık elde edeceğine, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına delalet eder. Helal lokma kazanmaya ve onu büyük bir gönül rahatlığıyla ve afiyetle yemeye işaret eder.

Rüyada Mevlana Dergahını Görmek

Rüyayı gören kişinin hikmetli kimse olacağına, dinde bilginleşeceğine ve âlimleşeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendini dine adayacağına ve gerçek mutluluğu bunda bulacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dergah Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa (26 Şubat 2015 saat: 13:10)

    rüyamda gavs dergahına girmrmeye çalışıyorum çiçek toplamalısın diyor larbende topluyorum bunlar olmaz diyolar en sonunda başlarında tomurcuk olan çiçekleri buluyorum bi şekilde gavs hz bişeyler söylüyü bana ben kendisini görmüyorum ama

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,