RuyaTabirleri.com

Rüyada Dergi Görmek

Rüyada dergi görmek, rüya sahibinin, sosyal hayatında arkadaşları arasında yaşayacağı sorunların ve kırgınlıkların en kısa sürede düzeltileceğine ve birlikte büyük bir proje hayata geçirip çok büyük paralar kazanılacağına delalet edilir. Aynı zamanda, ülke içindeki sorunlara kafa yormaya ve sanatsal faaliyetler ile daha çok ilgilenmeye tabir edilir.

Rüyada Dergiye Bakmak

Rüyada dergiye bakmak, iş hayatında ve okul hayatında yaşanacak güzel gelişmelere, ortaya konulan projelere destek veren ve çalışmalara ortak olarak katılıp yardımcı olmaya çalışacak bir kişiye işaret eder.

Rüyada Dergi Okumak

Rüyada dergi okumak, aile hayatı ile ilgili olarak gelecek sevinçli ve hayırlı habere yorulur.

Rüyada Dergi Okuyan Birini Görmek

Rüyada dergi okuyan birini görmek, rüya sahibinin, iş hayatı ya da okul hayatıyla ilgili geleceğini tamamen değiştirecek bir karar vermesine ve vereceği bu karar sayesinde gelecek yaşamında çok iyi yerlere geleceğine, çok para kazanacağına ve yüksek bir mevkide çalışacağına yorumlanır.

Rüyada Fazla Dergi Görmek

Rüyada fazla dergi görmek, sosyal hayat içerisinde çok sıkı fıkı olunan insanlardan birisi ile yaşanacak bir olaya delalet edilir.

Rüyada Mizah Konulu Dergi Görmek

Rüyada mizah konulu dergi görmek, okul hayatındaki ya da iş hayatındaki bir kişiye bir sorunu ve sıkıntısı hakkında yardım edilip destek olunacağına işaret eder.

Rüyada Dergi Satmak

Rüyada dergi satmak, sosyal hayatta ya da iş hayatında yaşanacak sıkıntıların tartışmayla değil konuşarak ve anlayış göstererek çözülebileceğine tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Kimseye Dergi Satmak

Rüyada tanıdık kimseye dergi satmak, yaşanan sıkıntıların ve ortaya çıkan sorunların rüya sahibinin, kendi becerileri ve çabaları ile çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Dergi Satın Almak

Rüyada dergi satın almak, iyi birisiyle dost olunacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!