RuyaTabirleri.com

Rüyada Deri Ceket Görmek

Rüyada deri ceket görmek, rüyayı gören kişinin çok çalışkan biri olduğuna ve aynı zamanda çok hayırsever biri olduğuna işaret eder. Rüyada deri ceket görmek, fakire, muhtaç kişilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye de delalettir. Bazen de rüyada görülen deri ceket kişinin iş hayatında üretken, başarılı ve çalışkan olduğuna ve bu meziyetleri nedeniyle çok kolay parlayacağına ve makam olarak işinde yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Yırtık Deri Ceket Görmek

Rüya sahibi kişinin iş ve ticari hayatında yolunda giden bir takım şeylerin bozulacağına ve sonuçlarının üzücü olacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına ve bu nedenle yaşanacak hayal kırıklıklarına tabir edilmektedir. Aynı zamanda rüyada yırtık deri ceket görmek kişinin, duygusal hayatı ile ilgili yolunda gitmeyen bir takım aksiliklerin olacağının da habercisidir.

Rüyada Kahverengi Deri Ceket Görmek

Rüyada kişinin kendisini kahverengi deri ceket giyerken görmesi, kendi çabaları ve uğraşları sonrasında başarıya ulaşacağına, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına ve kişinin temiz ve sadık arkadaşlarının olduğuna işaret eder. Rüyasında başka birisinin kahverengi deri ceket giydiğini görmek, yakın çevrenizdeki sevdiğiniz kişilerin yardımıyla iş hayatınızda bir yerlere geleceğinize ve tek başınıza çalışmalarınızın karşılığını alamayacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Deri Ceket Görmek

Rüyada beyaz renk deri ceket görmek, iş hayatınızda yaşanacak güzel gelişmelerin olacağına,  ticari anlamda kişinin kazanacağı itibarın artacağına, aile hayatında ise mutlu ve huzurlu uzun bir yaşam sürüleceğine delalet eder. Rüyada görülen beyaz deri ceket aynı zamanda hane içine girecek olan helal bir paraya ve eşyaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Deri Ceket Çalmak

Rüyada deri ceket çalmak, yaşanan maddi zorlukların atlatılacağına, kısa süre içerisinde ticaretler uğraşan kişiler için kazancı bol bir iş girişiminde bulunulacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına delalet eder. Rüyasında deri ceketini çaldırdığını gören kişi ise beklemediği bir anda maddi zorlukla karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: