RuyaTabirleri.com

Rüyada Deri Ceket Görmek

Rüyada deri ceket görmek, rüyayı gören kişinin çok çalışkan biri olduğuna ve aynı zamanda çok hayırsever biri olduğuna işaret eder. Rüyada deri ceket görmek, fakire, muhtaç kişilere ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye de delalettir. Bazen de rüyada görülen deri ceket kişinin iş hayatında üretken, başarılı ve çalışkan olduğuna ve bu meziyetleri nedeniyle çok kolay parlayacağına ve makam olarak işinde yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Yırtık Deri Ceket Görmek

Rüya sahibi kişinin iş ve ticari hayatında yolunda giden bir takım şeylerin bozulacağına ve sonuçlarının üzücü olacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına ve bu nedenle yaşanacak hayal kırıklıklarına tabir edilmektedir. Aynı zamanda rüyada yırtık deri ceket görmek kişinin, duygusal hayatı ile ilgili yolunda gitmeyen bir takım aksiliklerin olacağının da habercisidir.

Rüyada Kahverengi Deri Ceket Görmek

Rüyada kişinin kendisini kahverengi deri ceket giyerken görmesi, kendi çabaları ve uğraşları sonrasında başarıya ulaşacağına, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına ve kişinin temiz ve sadık arkadaşlarının olduğuna işaret eder. Rüyasında başka birisinin kahverengi deri ceket giydiğini görmek, yakın çevrenizdeki sevdiğiniz kişilerin yardımıyla iş hayatınızda bir yerlere geleceğinize ve tek başınıza çalışmalarınızın karşılığını alamayacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Deri Ceket Görmek

Rüyada beyaz renk deri ceket görmek, iş hayatınızda yaşanacak güzel gelişmelerin olacağına,  ticari anlamda kişinin kazanacağı itibarın artacağına, aile hayatında ise mutlu ve huzurlu uzun bir yaşam sürüleceğine delalet eder. Rüyada görülen beyaz deri ceket aynı zamanda hane içine girecek olan helal bir paraya ve eşyaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Deri Ceket Çalmak

Rüyada deri ceket çalmak, yaşanan maddi zorlukların atlatılacağına, kısa süre içerisinde ticaretler uğraşan kişiler için kazancı bol bir iş girişiminde bulunulacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına delalet eder. Rüyasında deri ceketini çaldırdığını gören kişi ise beklemediği bir anda maddi zorlukla karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Deri Ceket Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. buket (22 Eylül 2015 saat: 17:17)

    Oncelikle iyi günler rüyamda bilmediğim depo gibi bir yer.ben oraya giriyorum deri bir ceket var benim çektim onu görüyorum ve alıyorum. Odanın içinde bir sürü kuş kafesi var.hepsi boş o odada da deri çektim buluyorum.alıyorum elime ama giymiyorum.daha sonra eşim bana mesaj yazmış mektup gibi de tam seçeneğin ama yazı okuyorum.bir kagitta yazıda canımın bir zamanlar canın. Yazmış bana sonra da uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  2. cansu (17 Ocak 2015 saat: 22:00)

    Ruyamda otobuse binsim sonra otobusden havadan bir jetin dustugunu gordum. Ayrica otobuste masa ile sandalye vardi benim deri ceketimde sandelyeyw asilmisti. Sonraa otobusun kapisini actim adam dustu falan diye bagirdim falan otobus belediye ama izmir hanci buca orasi

  3. muzaffer (22 Aralık 2014 saat: 08:21)

    Rüyam tarlada annem yengem çocuğum kendimi gönüyorum yeşillikler içinden uzaktan tavşanın hızlı koşarak bana doğru yöneldiğinibir metre önümde yüzüstü yattığını uzandığnı görü yorum tavşan kar beyazı rengi var ve bir hamlede tavşanı tutuyorum ayaklarından çok seviniyorum aileme tavşanı gösteriyorum onlada çok seviniyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,