RuyaTabirleri.com

Rüyada Deri Görmek

Rüyada deri görmek, mutluluğun, başarının, huzurun, kazancın ve rızkın habercisidir. Rüya sahibinin hayatında çok büyük, köklü ve olumlu değişiklikler olacağı, kişinin işlerinin yolunda gideceği, hayatına çıkan kişilerin kendisine hayır ve şans getireceği, rüya sahibinin hayatı boyunca çok kısmetli olacağı ve yaşamının süt liman şekilde geçeceği ile tabir edilir. Rüyada deri görmek, geçim sıkıntısının biteceği, yüzlerin güleceği, elin bollaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Deri Yüzmek

Rüyada deri yüzmek, zor ve imkânsızı gerçekleştirmeye ve bu sayede adından çokça bahsettirmeye, herkes tarafından tanınan, sevilen ve saygı duyulan biri durumuna gelmeye, övgü dolu sözler almaya ve ayakta alkışlanır olmaya delalet eder.

Rüyada Deri Mont Görmek

Rüyasında deri mont gören kişinin sırtı pek, karnı da tok olacak demektir. Bol rızıkla karşılaşmaya, dünya malından ve nimetlerinden dolu dolu faydalanmaya ve onlara sahip olmaya, zenginlik içinde yaşayıp yaşlanmaya işaret eder.

Rüyada Deri Çanta Görmek

Rüyada deri çanta görmek, rüyayı gören kişinin kazancının yüksek, cüzdanının da şişkin olacağı anlamına gelir. Kişinin, hırslı, azimli ve kararlı çalışması sayesinde meslek hayatının zirvesine çıkacağı ve hatırı sayılır miktarda maaş alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deri Ayakkabı Görmek

Rüyada deri ayakkabı görmek, rüya sahibinin uzun süre çalışmak zorunda olmadan, fazla yorulmadan ve ter akıtmasına gerek kalmadan, kolay ve rahat şekilde ekmeğini kazanabileceği bir iş yapacağına ve hakkı olanı alıp, geçim sıkıntısı çekmeden yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Deri Etek Görmek

Rüyada deri etek görmek, hayırlı ve uğurlu olacak işlere girmeye, yeni ekmek kapılarına kavuşmaya, karlı olacak iş teklifleri almaya, ikinci hatta üçüncü işlere girmeye ve sahip olduklarının üzerine daha fazlasını katmaya tabir edilir. Ticarette güçlenmek şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Deri Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (27 Eylül 2015 saat: 00:46)

    Rüyamda iki elimin de bileklerime kadar derisi soyuluyordu ve yer yer su topluyordu özellikle de sol elimin. Sonra bi hemşire gelip siringayla birşeyler enjekte edip sargı yapıyordu. Uyandigimda sol elimde hafif aci vardı. İstihare için yatmistim nasıl yorumlanır ?

  2. fatma (01 Mart 2015 saat: 10:18)

    Ruyamda bir akvaryumun icinde fare yilan baligi besliyordum evimde bir sinirli kedi ve beyaz bi kus besliyordum sonra o kusu oldueup derisini yuzdum ve pisirdim AMA yemedim bunun anlami nedir besledigim Jedi kizgin be sinirli saldiriyodu be yilan baligi akvaryumdan kacip benim oturdugum mindere geldi

  3. Tuğçe Bulun (27 Ocak 2015 saat: 03:54)

    Merhabalar, rüyamda bi evin içindeyim. Bu hiç bilmediğim, yalnızca ara ara rüyamda gördüğüm aynı ev ve aileme aitmiş. Yakın arkadaslarım nedense bizde kalıyorlar ve ben yatağımda yatırmayacağımı söylüyorum istemiyorum onları. Biranda dilime ağzımı rahatsız eden bişeyler geliyor. Elimi ağzıma sokuyorum dayanamayıp başlıyorum çekmeye. Ağzımdan oldukça fazla deri soyuldu ve ben içten bir şekilde rahatladım. Acaba bunun anlamı nedir? Hep böyle garip rüyalar görüyorum ve sonunda cıkıyor, yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,