RuyaTabirleri.com

Rüyada Ders Çalışmak

Rüyada ders çalışmak, başarılı olmaya, büyük ve önemli işler icra etmeye, yüksek makamlara çıkmaya ve işinde en iyisi olmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin tahsil hayatından başlayarak, yaşamının sonuna kadar hem özel hem de meslek hayatında hedeflerine ve hayallerine ulaşacağına işaret eder. Maddi ve manevi anlamda güçlü olmaya ve rakiplere karşı zaferlerle dolu bir hayat yaşamaya yorulur.

Rüyada Ders Çalıştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin diploma sahibi olacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine alamet eder. Hayırlara tabir edilir ve rüya sahibinin mücadele etmekten, çalışmaktan, inanmaktan ve hayal etmekten vazgeçmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Ders Yapmak

Okumaya, yenilenmeye, kültürlü ve âlim kişiyi olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin eğitime büyük ağırlık vereceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine ve sadece ticarette uzman olmakla yetinmeyeceğine, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine rivayet edilir.

Rüyada Ders Vermek

Rüyayı gören kişi, sahip olduğu bilgi ve becerileri kendinden sonraki nesillere aktarmak için bu konuda etrafındakilere karşı çok cömert olacak, bildiklerini herkesle paylaşma büyüklüğünü ve olgunluğunu gösterecek demektir.

Rüyada Test Çözmek

Rüya sahibinin hayal ettiği şartlara ve yaşamdaki arzularına kavuşmasının ancak ve ancak çabalayarak mümkün olacağına, aksi takdirde sadece hayal etmekle yetinmek zorunda kalacağına işaret eder. Kişi, karşısına çıkan engelleri göğüslemediği takdirde hiç bir şey sahibi olamayacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kitap Görmek

Kişinin kendine olan özgüveninin eksiksiz olacağına ve bu sayede her türlü zorluğun üstesinden gelerek, başarının sırrını yakalayacağına delalet eder. Rüya sahibinin herkesin önünde olacağına ve durdurulamaz bir yükselişe geçerek tüm istek ve amaçlarını gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ders Çalışmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Şehadet (20 Aralık 2014 saat: 09:24)

    Ben rüyamda beni isteyen bi aile var ve oğulları bni seviyor benimle evlenmek istiyor. Bunlar bizim eve geliyorlar istemek için beni ama ben onları umursamadan dışarı çıkıyorum. Tam çıkacakken oğulları camdan bana bakıyor elleri kesik ve sarılmış halde. Anlamını çok merak ediyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,