RuyaTabirleri.com

Rüyada Ders Görmek

Rüyada ders görmek, kişinin zorluklara göğüs germeden, dirsek çürütmeden, kafa patlatmadan ve nefes tüketmeden hiçbir şeye sahip olamayacağına delalet eder. Bu rüya deyim yerindeyse emeksiz yemek olmaz diye de açıklanabilir. Rüyayı gören kişinin sahip olacaklarını, önemli ve zorlu işleri yapmak sureti ile elde edeceğine ve hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışıp, sabretmesini bilmesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Ders Çalıştığını Görmek

Rüyada ders çalıştığını görmek, başarılı olmaya, isteklerine kavuşmaya ve arzularını yerine getirmeye delalet eder. Kısmen de olsa gerçek anlamına benzer ve kişinin yüksek tahsilli olması sayesinde, ticarette en iyisi olacağına böylelikle işlerinden yana tatmin olacağı oranda mutluluk ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Ders Verdiğini Görmek

Bir kişinin rüyasında ders verdiğini görmesi o kişinin yüce gönüllü, eli açık, anlayışlı, halden anlayan, tatlı dilli ve hoş sohbet kimse olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin etrafındakilere pozitif enerji yaydığına, insanları teselli edebildiğine ve onların yüzünü güldürmeyi başardığına alamet eder.

Rüyada Ders Dinlemek

Rüyada ders dinlemek, rüya sahibinin heveslendiği bir işten yana mutlu olacağı bir sonuç alacağına ve bu sayede hevesinin kursağında kalmayacağına tabir edilir. Kişi, büyük bir amacını gerçekleştirme şansına nail olacak demektir.

Rüyada Ders Programı Görmek

Rüyada ders programı görmek, kişinin aklının karışacağı bu nedenle de çok kararsız kalacağı ve arka arkaya aksilikler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bu dönemde yaşayacağı stres nedeni ile çevresindeki kişilere karşı kabalaşacağı ve sesinin yükseleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ders Kitabı Görmek

Rüyada ders kitabı görmek, hatalarından uslanmayan, asi ruhlu, bildiğinden vazgeçmeyen tabir yerindeyse bir defa Nuh dedi mi peygamber demeyen bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,