RuyaTabirleri.com

Rüyada Dert Görmek

Rüyada dert görmek, tersi şekilde yorumlanır yani beklenmedik bir konfora, rahata ulaşılacağını müjde verir. Sürüncemede kalan veya geçmişten bugüne kadar gelen bazı problemlerin kendiliğinden çözüleceği bir sürece girileceğini ve yaşanan olumlu gelişmelerin rüya sahibini mental anlamda enerjik hissettireceğini tabir eder. Dert gören kişiler ahiret hayatlarını önemsedikleri için yaptıkları her şeyden kendilerini sorumlu tutarlar ve hak yolunda ilerledikleri yaşamları sayesinde başkalarına da örnek olurlar. Erken yaşta olgunlaşmanın haberini verir. Genç kimseler için alacakları sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceklerini ve elde ettikleri tecrübeler sayesinde yaşamları ile alakalı konularda en doğru kararları alabileceklerini tabir eder. Aile ve özel hayatı her şeyin üstünde tutmanın, sıkıntılı durumlarda dahi kimseye belli etmeden sorunların üstesinden gelmenin delaletidir.

Rüyada Dert Yanmak

Birisine dert yandığını görmek kişiyi rahatsız edecek bir durumla karşılaşmanın ifadesidir. Yakın bir arkadaşın söylediği sözlere alınganlık göstermek ve o kişiyle aradaki samimiyeti askıya almak demektir. Kendisiyle alakalı bir konuda dert yanmak, tanıdık birinden yardım almak ya da destek istemek anlamına gelir. Ailesiyle ilgili konularda dert yanan kişilerin hane içindeki problemleri çözmek için gösterecekleri gayrete tabirdir.

Rüyada Dert Dinlemek

Çok sayıda dosta ve arkadaşa sahip olmak, sosyal ortamlarda bulunmak ve hareketli geçecek bir süreç içinde var olmak demektir. Hem iş, hem de özel yaşamın aynı zamanda yoğunlaşacağını ve özellikle şehir dışından gelen tanıdıklarla yakından ilgilenmek nedeniyle bazı işlerin aksayacağını ifade eder. Tanıdığı birinin dertlerini dinleyen kişi o kimseye gerçek hayatta sorunlarını çözmesinde yardımcı olur ya da borç para verir.

Rüyada Dert Görmenin Psikolojik Yorumu

Dışa dönük ve mutlu görünen kimselerin iç dünyalarında yalnızlık çektiklerini veya sıkıntılarını dile getirmek konusunda çekingen davrandıklarını, aslında içe dönük bir kişiliğe sahip olmalarına karşın bu özelliklerini herkesten gizlemek için çaba harcadıklarının işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!