RuyaTabirleri.com

Rüyada Derviş Görmek

Rüyada derviş görmek, kişinin gönül hoşluğunda olacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine işaret eder. Rüya sahibi için şans olarak değerlendirilir ve içine düştüğü zorluktan yüce gönüllü, cömert ve saygı değer birinin desteği ile kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Derviş Olmak

Rüyada derviş olmak, rüya sahibinin hak yolunda yaşanabilecek tüm kutsal duyguları yaşama şansı elde edeceğine, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine delalet eder.

Rüyada Derviş Mezarı Görmek

Rüyada derviş mezarı görmek, mutluluk verecek olaylar yaşamaya, sevinçli haberler almaya, hayırlı kişilerle karşılaşmaya ve onlardan hayır görmeye tabir edilir. Kişinin dünya yaşamında istediklerine kavuşacağına bununla yetinmeyerek ahiret hayatı için de hak yolunda savaşacağına işaret eder.

Rüyada Derviş Elbisesi Giymek

Rüyada derviş elbisesi giymek, iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişi için uğursuzluk olarak kabul edilir. Şansın ve kısmetin kapanması, işlerin ters gitmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatına kötü insanların gireceğine ve onlardan zarar göreceğine yorulur.

Rüyada Ermiş Görmek

Rüyada ermiş görmek, hayırlara alamet eder. Sağlıklı olmaya, güzelliklerle karşılaşmaya, esenlik ve ferahlığa kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatının başarılar içinde geçeceğine ve güzel bir yaşamı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Allah Dostu Görmek

Rüyada Allah dostu görmek, kişinin hayatı boyunca zorluk ve zahmet yaşamayacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının açık olacağına, işinin gücünün de rast gideceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!