RuyaTabirleri.com

Rüyada Desen Görmek

Rüyada desen görmek genel manada telaşlı ama kişinin mutlu olacağı günlerin habercisidir. Hem kutlamalara, hem iş toplantılarına, yolculuklara veya kalabalık yemekli davetlere yorumlandığı gibi, üst üste binen işler nedeniyle başını kaşıyacak zaman bulamayacak olmaya da alamettir. Görülen desen rüyanın yorumunu doğrudan etkiler. Karışık desen görmek her kafadan bir ses çıkacak ortamlarda bulunmaya ve özellikle bir karar alınması gerekiyorsa herkesin sözünü dinlemenin işleri daha da içinden çıkılmaz hale getireceğine tabir edilir. Kare şekillerde desenler görmek az ama öz dost sahibi olmak, belli bir rutinde, düzende, disiplinli şekilde yaşamak demektir. Yuvarlak desenler görmek ise son zamanlarda kendine yapılan hataları görmezden gelerek hoşgörüsü yüksek şekilde davranıp herkesin saygısını kazanacak olmaya delalettir.

Rüyada Desenli Elbise Görmek

Kalabalık bir aileye mensup olmak veya böyle bir ailesi olan biriyle evlenmek demektir. Kişinin tek başına karar almakta bazen zorlanacağını, çevresinde kendisine sürekli yol göstermeye çalışan, akıl veren kimselerin olacağını ifade eder. Rüya sahibinin iyiliğini gözetenlerin fazlalığına dikkat çeken rüya, kafa karışıklığı yaşanabileceğini, bu dönemde sağlıklı karar almanın zorlaşacağını da ifade eder.

Rüyada Desenli Eşarp Görmek

İnancı sağlam olan ve ibadetlerine titizlik gösteren kişilerin aynı zamanda dünyevi hayattan da zevk aldıklarına, ahrete uygun hareket etseler de yaşadıkları dünyanın her nimetinden faydalanmak için istek duyduklarına alamettir. Kişinin yeni tecrübeler edinmek istediğini, etrafındaki kişilerin eleştirilerine kulak asmadan, kalbini temiz tutarak, kötülük düşünmeden hayallerinin peşinden ilerlediğini de bildirir. At gözlüğü takmadan, batıl inançlardan uzak, bilimselliği elden bırakmadan imanına sahip çıkmayı ve yaşamayı tabir eder.

Rüyada Desen Görmenin Psikolojik Yorumu

Tez canlı, güzelliklere düşkün, her istediğini elde etmek isteyen ve sabır göstermekte zorlanan kişilerin ifadesi olan rüya, sanatsal yönün kuvvetli olduğuna dair işaretler de verir. Rüya sahibinin çok yönlülüğüne uygun yaşadığını ve geniş bir çevreye sahip olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!