RuyaTabirleri.com

Rüyada Deste Deste Para Görmek

Rüyada deste deste para görmek, hayır ve berekete, güç işlerin kolay bir şekilde hallolmasına bol rızıkla ve ferahlıkla duanın kabul edilmesine yorumlanır. Rüyasında deste deste parayı saydığını gören kişiye yüce Allah tarafından hayırlı kapılar açılacağının da haberini vermektedir. Rüyada görülen paralar bekar erkek için namuslu ve hayırlı bir kadınla evlilik yapacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına ve işlerinin açılacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyada para bekar kadın için dini inançları güçlü bir erkek talibe, evli kadın için ise, sağlıklı bir çok çocuk dünyaya getirip dualarının kabul olacağına tabir edilmektedir. Bir rivayete göre de rüyada deste deste para görmek, istenmeyen lafların duyulacağının ve hakkınızda dedikodu çıkacağının habercisidir.

Rüyada Deste Para Bulmak

Rüyada deste para bulduğunu gören kişi, hayatta karşılaşacağı her türlü şerden uzaklaşır ve kalan ömründe hayır kapılanın kendisi için açılacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda dini duyguları azalan kişiler içinde bir uyarı mahiyetinde olan bu rüya, kişinin Allah’a yakınlaşması, ibadet edip hayırlı işler yapması gerektiğine de işaret etmektedir.

Rüyada Para Yardımı Yapmak

Rüyada para yardımı yapmak, dini inançlarınızın güçleneceğine bununla beraber dininizi daha bilinçli ve layıkıyla yapacağınıza delalet eder. Allah’a karşı yakınlaşma ve dine tam olarak bağlanma olarak da tabir edilen rüya, her durum ve herkes için hayırlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Camiye Para Yardımı Yapmak

Rüyada camiye para yardımı yaptığını gören kişi, aile bireyleri ile birlikte hayırlı işlere nail olacağına, ettikleri duanın kabul olacağına, bazen de Hacca giymeye işarettir.  Camiye para yardımını yaptığını gören kişi, hastaysa hastalıktan kurtulacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına ve iş hayatında ve ticari alanda olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise, rüyasında camiye para yardımı yaptığını gören kişinin güç işlerinin kolaylaşacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Deste Deste Para Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Eda (23 Eylül 2016 saat: 10:18)

  Merhaba
  Rüyamda ormanlık bir yerdeyim. Güzel büyük ahşap bir ev var heryer aslan dolu çalıştığım bir firmaya yenilemeden dolayı bana borç çıkarmışlar, benim arkadaşım elinde 100 bin TL gıcır gıcır 100 TL lerle geliyor. 19.800 TL yatırmamızı söylüyorlar. Bu arada arkadaşıma biryerden 18.000 TL para gelmiş. Ailesi bilmiyor ben bunu sana veriyim üstünüde buradan ekleyelim diyor. Tmm diyoruz tam memurun yanına giderken Aslan’lar geliyor. Sürekli olanlardan kaçıyoruz, evde gizleniyoruz paraları 3 e bölüyoruz. Ancak ne parayı ödeyebiliyoruz. Nede oradan kaçabiliyoruz. En son küçük bir odada diğer odadaki Aslan’lar izlerken birkaç insanla tanışıyoruz ve uyanıyorum.

 2. Elifnaz (12 Temmuz 2016 saat: 18:01)

  Rüyamda deste halde kimi desteler sarılı kimisi dizili halde üst üste 200 tl lik 100 tl lik 5 tl lik 10 ve 20 tl likler gördüm.Bana kır saçlı bir adam veriyor karşılığında tarlada olan yeşil fasulyeleri istiyor bende alıp cebime koyuyorum paraları.Tarladaki fasulyeler eşimin abisi gile ait yengem geliyor ona söylüyorum gel fasulyeleri toplayalım verelim burdakinden daha fazlasını satın alırsın üstünede paran artar diyorum.Kac lira veriyorlar diyor 800 tl diyorum.Onlar in bana toplama parası vermeyeceğini bildiğim için tamam diyor topluyoruz o sırada adama soruyorum amca kaç lira verdin diye adam 20.000 tl diyor ben şaşırıyorum yengemlerinde bana borcu var ama senelerdir alamıyorum bunun için onlara yenge 800 değil 10.000 tl civarı vermiş adam deyip parayı sayıp ayırmaya çalışıyorum ama bir türlü sayamiyorum sadece ortadan goz kareri bölüp veriyorum parayı o sırada uyandım.

 3. Savaş Çiçek (06 Mayıs 2016 saat: 15:15)

  Rüyamda bir arkadaşımla beraber toprakra uğraşıyoruz ellerimizle toprağı kenara atıyoruz bir yandanda işimiz çabuk bitsin diye hızlı hızlı çalıyoruz kan ter içinde kaldık vucudumuzdan musluk gibi ter bosaliyor daha sonra işimizi bitirdik arkadasimin yanına birisi geldi sadece gölgesini görebildim bu sizin hakkiniz diyerek parayi arkadaşıma verdi arkadasimda bana dönerek elinde bir deste 50 tl lik baknot ve 15 20 adet kadarda 100tl ve 10tl lik para vardı arkadaşım senin çok borcun var du parayı sen al borçlarına ver diyerek 50 tl lik desteyi bana verdi diğer parayı ise benim borcum yok bu bana yeter diyerek kendisine aldı, ne anlama geliyor şimdiden teşekkür ederim.

 4. Ahmet düzgün (08 Temmuz 2015 saat: 12:09)

  selamun aleyküm rüyamda üvey amcam define bulup bozdurmuş ve deste deste bi oda dolusu para sakladıgı yeri buluyorum amcam da pesimden geliyo 10bin euro sunu bana beriyo falan yerden bi adam gelecek ona ver diyo tamam diyorum bekle bekle dediği kişi gelmiyo arıyoyorum arıyorum yok bi türlü gelmiyo tabi bendeki parayı gorenler oluyo elime vurup almak istiiyo lar kimi ni alıyı lar sonra cesitli yolla tekrar para bana geliyo

 5. Azad (24 Aralık 2014 saat: 04:47)

  Rüyamda yüklü bir para çantası gördüm . Sonra bu parayı babama gönderdim dedim bununla 10 tane ev al birine siz oturun diğerini kiraya verin . Sonra dedim bu parayıda al bir cami yaptır ismini Hz.yunus Camisi koy.
  Sonra dedim bu parayı da al annemle siz hacca gidin bende yurt dışındayım buradan geleceğim orada görüşürüz . Bunun anlamı ne.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,