RuyaTabirleri.com

Rüyada Deste Görmek

Rüyada deste görmek, genellikle bolluğa, rahata ermeye, bereketli bir hayata ve kısmetlerin artmasına yorumlanır. Deste gören kişinin hanesinde maddi sıkıntı olmaz ve eli rahatlar. Kaybedilen bir eşyanın geri gelmesine, hakkını almaya yorumlandığı gibi, rüya sahibinin kendisi için en doğru yolu seçtiğine, iş konusunda maharetlerini sergileyebileceği ortamlara gireceğine ve kazancını helal yollarda temin ederek, ailesinin başını önüne eğmeden yaşayacağını bildirir. Deste para gören kişiler fakirse hayatları değişir ve zengin olurlar. Zengin kişiler için de yeni bir iş açacaklarına, çevrelerindeki yoksul kimselere iş kapısı sağlayacaklarına ve alacakları hayır duasına yorumlanır. Deste kâğıt görmek el işiyle kazanılacak paraya, zanaat sahibi olmaya, meslekte ileri gitmeye ve eğitim konusunda üstün başarılar elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Deste Para Görmek

Bol kazanç sağlanacak bir işe yapılacak yatırım sayesinde rüya sahibinin tüm hayallerinin, bugüne kadar arzu ettiği beklentilerinin gerçek olacağına delalettir. Babadan veya anneden kalan bir toprağın çok yüksek meblağlarda satışa çıkmasıyla hayatı değişecek olan kişinin kendisine yeni bir yol çizeceğini, iş hayatında her ne muradı varsa gerçek olacağını, uzun ve sağlıklı ömründe ailesiyle birlikte mutluluğu yakalayacağına alamet eder.

Rüyada Deste Kalem Görmek

İyi bir eğitim hayatını niteleyen rüya, kişinin hangi yaşta olursa olsun öğrenmeye açık olacağını, eğitime vereceği önem sayesinde geleceğini de en doğru yoldan şekillendireceğine yorumlanır. Alim olmak, insanların huzurunda saygı görmek, makul ve mantıklı şekilde hareket etmek anlamına da gelir. Deste kalem gören kimseler yazar, hakim, savcı, öğretmenlik gibi mesleklerde başarılı olurlar ve hayatları boyunca yüksek makamlarda çalışırlar.

Rüyada Deste Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin uzun süredir hayatındaki bazı sorunları gidermek için uğraştığına ve düzenli bir hayata geçebilmek için koşulları değiştirmeye çalıştığına yorumlanır. Yaratıcı düşünceleri de simgeleyen rüya, icatlar yapan, yeniliklerden etkilenen rüya sahibinin yeni mecralarda kendisini ifade etmek istediğinin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!