RuyaTabirleri.com

Rüyada Deste Para Görmek

Rüyada deste para görmek, gerçek anlamına çok yakın şekillerde tabir edilir. Rüya sahibi için kazanç anlamına gelir. Kişinin helal olan ve doğru yollardan ekmeğini çıkarmayı başardığına, eline her ay sabit bir maaş geçtiğine ve bu sayede şikâyet etmeden kendi yağında kavrulduğuna delalet eder. Bu rüya, kişinin maaş gününün geldiğine ve bu sayede toplu bir para alacağına ya da yaptığı işin karşılığı olan parayı alacağına işaret eder.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, genelde ağırlık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin içerleneceği, dertleneceği ve gözyaşı akıtacağı olayların yaşanacağına, borçlanıp, hasta olacağına işaret eder.

Rüyada Para Almak

Rüyada para aldığını gören kişinin hayatının çok parlak olacağı, başarıları ile adından söz ettireceği, işinin ehli olup, çok büyük miktarlarda gelir elde edeceği şeklinde değerlendirilir. Bu kazanç helal ve temiz olan türdendir.

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek, geçim sıkıntısından ve borçtan kurtulmaya, bolluğa, berekete ve fazlaca nimete sahip olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin rahat ve lüks bir hayata kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak, rüya sahibinin şeytanın bacağını kırıp, hayatının kalanın da çok başarılı, zengin, mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına delalet eder. Kötü şansın kırılması şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Para Saymak

Rüyasında para saydığını gören kişinin isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, parlak fikirlerinin ve yeteneklerinin keşfedileceğine ve büyük ilgi göreceğine tabir edilir. Rüya sahibi o kadar büyük bir ilgiyle karşılaşacak ki kendisi dahi şaşıracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybettiğinin gören kişinin karşısına bazı engeller çıkacak ve rüya sahibi bir süre bu sorunlara kafasını yoracak, işiyle meşgul olamayacağı için de maddi zorluk yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Deste Para Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Melek (20 Aralık 2015 saat: 14:38)

  Amcam bize para vermiş babam da o paraları toprağın altına gömmüş paranın biraz ini başkaları bulmuş bende babama amcam isterse paraları o paraları bizim harcadığımızi sanar diye toprağın altından çıkarıyoruz deste deste dolarlar türk parası vardı rüyam böyle tabir ederseniz sevinirim tskler

 2. Nuray (07 Kasım 2015 saat: 17:46)

  Eşim tugladan yuksek duvarlı oda gibi biryerde asma kilitli bir yer gosteriyor bana. Bende daha sonra oradan bir suru para alıp koynuma doldurmusum.esim kapiyi kilitliyor bana paralardan vermek istemiyor .ben de çok almak istiyorum.onun cebindede bir deste para var icerede milyonlarca para var ama esim bana cok alursak biter diyor.

 3. buket (09 Ekim 2015 saat: 09:16)

  Ben annem halam dedem babaannem ve arif amca diye bi tanidigimiz oturuyoruz. Babamin birikmis parasi vardi onu annem saklamasi ve daha güvende olmasi icin Arif amcaya veriyor. Arif amcada para oldugu farkedilmesin diye bir cöp kutusuna koyuyor parayi götürüyor. Tam arabaya koyacakken çöp kutusunu bir anda polis arabasi geliyor bizim evin icine giriyor. Bu arada biz su an baska evde oturuyoruz fakat polis bu eski evimize geliyor. Felcli olan dedemi babannemi ve kiz kardesimi tutuklayip goturuyor. Kiz kardesim 14 yaşinda henuz. Bunun anlami tam olarak nedir acaba?

 4. İsmail doğru (09 Temmuz 2015 saat: 15:46)

  Ben rüyamda bir maçtaydım barça-getafe maçıydı izliyordum ve bir arkadaşımla karşılaştım ona maçta bi kaç kız göstererek isimlerini istedim onları buldu sonra nasıl olduysa eve geldim uyandım o ara bi daha uyudum bu sefer isimlerden 1 tanesini hatırlıyorum aşağı indim inerken toplam yerde 35 Tl buldum biraz ilerledim içimden biraz daha param olsayddı keşke dedim o anda bir adam Mc donalds broşürleri arasında 100 lük 50 lik bütün banknotları dağıtmaya başlayacaktı adam bağırdı gelin alın diye ben koştum bir tepsi aldım 20 lik ve 100lük banknotları aldım ve birsz da sallama koydum tepsi içerisine onları toplarken birkaç okul arkadaşımıda gördüm paraları toplayan işte öyle uyandım paraları yemeden bunun tabirini kısa zamanda yapmanızı bekliyorum

 5. Abraham (01 Mayıs 2015 saat: 10:26)

  Üniversite okuduğum şehirden kendi memleketime dönüyordum ama döner dönmez babaö amcamla birlikte şehir dışına çıkacağını benin de yanında olacağımı söylüyordu ve yola çıkıyorduk. Yolda cebinden bir deste döviz pars çıkarıp bama saydırdı içinden bir miktarının benim olduğumu söyledi ama benim olan miktar döviz değildi gittiğimiz şehitfe başka bir kardeşiyle hesap yapan babamın paramızın az kaldığını çok harcadığımızı dile getiriyor du

 6. Emine (19 Kasım 2014 saat: 19:24)

  Rüyamda kız çocuğu kayb oldu onu bulmak için sokak sokak aradım sonrada birden peygamberler dönemine gittim sonra birden içkili ortama girdim ordan kurtulmak için bi kapı açtım o odada 10 yaşlarında bem beyaz elbise veyazma giymiş kız çocuğu vardı önündede Kur’an vardı ve bana bakım dedi benim adım medine bu kapıyı aç Mekke’ye kavuşayım dedi bende dedimki ona açarsam bende evime kavuşacakmıyım sen aç dedi önce beni oraya kavuştur açtım kapıyı kız kayıp oldu bende evime geldim

 7. Emine Çelikan (21 Ekim 2014 saat: 10:06)

  Atm den para çektik ve para bana ait ama ben atm den para çekmeyi bilmediğimden bayanı tanımıyorum yardım etmesini istedim ve çektik para 500 tl ama deste ve bana az geldi ve gerikalan orda çekelimmi dedi ve çekdedim geri çekilen parayı göremedim ama 500 tl deste şeklinde bayanın elinde gördüm ve para bana aitti böyle bir ruya gördüm neye işarettir teşekkür ederim..

 8. nur (24 Eylül 2014 saat: 16:58)

  Rüyamda annem ve babamla evde birlikteyiz annemin deste parasi var bunlari iki gazete parcasina sarip bana veriyorlar bende bir bez parçasına ayetelkursi okuyarak sariyorum ve iki kere okuyorum anneme uzatiyorum annemde çekyat varmış onun altina koyuyor cok ciddi yüz ifadeleri annemle babamin öğlen gördümm bu rüyayı.ben onlardan ayrı yaşıyorum avrupadayim evli degilim. Babam rahatsız devamlı tedavi görüyor

 9. gülten (10 Eylül 2014 saat: 17:48)

  rüyamda deste deste para ve onların dövüz olduğunu gördüm veve kocaman bır tümsek kadardı ve onları saklamaya çalıştım toprakla üzerını örtüm ve ısteyenlerede o bankanın parası sakın almayın dıye kızıyordum sankı havada karanlıktıparaların hepsı yenı ve dövüz halındedılerpaçka halınde ve saymaya çalıstım ama bu arada bazı tanımadığm kısılerden parayı uzak tutmaya çalışıyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,