RuyaTabirleri.com

Rüyada Deterjan Görmek

Rüyada deterjan görmek, hayatın hiç de kolay olmayacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına delalet eder. Sıkıntı, zorluk ve çile anlamına gelir. Bu rüya emeksiz yemek olmayacağının bir işaretidir. Rüya sahibinin ter dökmeden kazanç elde edemeyeceğine tabir edilir. Diğer yandan da sağlıklı ve mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Deterjan Köpüğü Görmek

Rüya sahibinin iş ortaklığı yapmaya karar verdiği kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibinin karşısına hasbelkader çıkacak, duruşları, deneyimleri ve kararlılıkları ile rüya sahibine güven vereceklerdir.

Rüyada Deterjan Almak

Rüya sahibinin çok zor durumda kalacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine işaret eder. Bu durum rüya sahibini çok şaşırtacak ama kimin dost kimin düşman olduğunu da anlamasına yardımcı olacaktır.

Rüyada Deterjan Yemek

Rüya sahibinin iş hayatında yıldızının parlayacağına ve dikkat çeken bir yükselişe geçeceğine işaret eder. Kişi başarı elde ettikçe rakipleri çoğalacak ve başarılarına engel olmaya çalışacaklar demektir.

Rüyada Deterjan İçmek

Rüya sahibinin yakınları ya da sevdiği arkadaşları ile bazı görüş ayrılıklarına gireceğine fakat her hangi bir tatsızlık yaşanmadan, huzurlu ve sakin bir ortamda düşüncelerini karşılıklı olarak dile getireceklerine delalet eder.

Rüyada Deterjan Satmak

Rüyasında deterjan sattığını gören kişi, cömerttir ve elinden geldiğince değer verdiği, sevdiği ve önemsediği kişilere parasal anlamda yardım etmektedir.

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, yeteri kadar kazanç ya da maaş elde edememek ve bunun sıkıntısını çekmek şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bir eksiğini kapatsa diğeri kalıyor ve o eksiğini gidermek için uzun süre beklemek mecburiyetinde oluyor yani maddi anlamda büyük sıkıntı çekiyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: