RuyaTabirleri.com

Rüyada Dev Görmek

Rüyada dev görmek, rüya sahibinin ticaret ve meslek hayatı ile tabir edilir. Kişinin kazancını arttırmak ya da işini büyütmek için hırsla ve azimle çalışıp, sektöründe bir numara olmayı hedeflediği şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi işine aşık, ailesinden çok işi ile ilgilenen fakat her şeyi aslında onların rahatı ve mutluluğu için yapan kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi hep daha fazlasını elde etmek ve en iyisi olmak için çalışacak demektir.

Rüyada Dev Adam Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında karşısına çıkacak engellere ve işine taş koymak isteyen kişilerin varlığına işaret eder. Bu kişiler, rüya sahibinin başarılarını çekemeyen ve onların gerisinde kalmasını isteyen kimseler olarak değerlendirilirler.

Rüyada Dev İnsan Görmek

Rüyada dev insan görmekle, dev adam görmek aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin koltuğunda gözü olan ve ayağını kaydırmaya çalışan mesai arkadaşları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Dev Dalgalar Görmek

Rüyada dev dalgalar görmek, rüya sahibinin boyunu aşan sorunların baş göstermesi ya da kaldıramayacağı kadar büyük bir yükün altına girmesi anlamına gelir. Sıkıntılı ve zorlu bir sürecin yaklaştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dev Balina Görmek

Rüyada dev bir balina gören kişi, büyük bir mirasa konacak ya da çok hayırlı bir ortaklık teklifi alıp, çalışıp alın teri akıtmak suretiyle büyük paraya ve önemli oranda mal varlığına kavuşacaktır. Her durumda gelecekte zengin olmak demektir.

Rüyada Dev Karınca Görmek

Rüyada dev bir karınca ya da devasa büyüklükte bir karınca görmek türlü musibetler yaşanacağına, gözyaşına, yas tutmaya ve büyük acılara delalet eder. Rüya sahibinin hem can hem de mal kayıpları yaşayacağı, çok şansız ve mutsuz günler geçireceği bir dönemin yaklaştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!