RuyaTabirleri.com

Rüyada Deve Görmek

Rüyada deve görmek keder, üzüntü, mutsuzluk ve huzursuz bir ruh hali ve sabır olarak tabir edilir.  Rüyada karşınıza dişi deve çıkması, artık bekârlıktan sıkılıp evlenmek istediğinize işaret eder. Rüyada dişi ve yavruları olan bir deve gördüyseniz, erkekseniz çocukları olan bir kadınla evlenmek istediğinize, kadınsanız çocukları olan bir adamla evlenmek istediğinize işaret eder. Rüyada size ait olan dişi devenin öldüğünü görmek, eşinizin vefat edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada bindiğiniz deveyle kaybolmanız, yönünüzü bulamamanız, gerçek hayatta büyük bir şaşkınlığa düşeceğinize işarettir.

Rüyada bir deve ile boğuşmak, düşmanınız olan bir kişiyle yakın zamanda bir münakaşaya gireceğinize, bundan zararlı olan tarafın siz olmamanız için dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Deveye Binmek

Rüyada deveye binmek kısa zamanda yapılacak bir seyahate ya da tatile, binilen deve ile gezmek endişe ve üzüntüye yorumlanır. Rüyada büyük, güzel ve süslü bir deveye binmek, sizden üst konumlardaki birini alt edeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deve Sürüsü Görmek

Rüyada deve sürüsü görmek, herhangi bir işte veya evde daha çok söz sahibi olacağınıza ya da büyük bir projede sözü geçen tek insanın siz olacağına işaret eder.

Rüyada Deve Kesmek, Kurban Etmek

Rüyada deve kesmek ya da kurban etmek halktan ya da yakın çevrenizden büyük ve saygın bir kişinin ortalık yerde öleceğine veya öldürüleceğine işaret eder. Eğer deve bir topluluk tarafından öldürüldüyse ve devenin etini aralarında paylaştılarsa o yöreden zengin bir kişinin öleceğine ve malının yöre sakinleri tarafından paylaşılacağına işarettir.

Rüyada Deve Yavrusu Görmek

Rüyada deve yavrusu görmek hayırlı, bilgili ve şerefli bir çocuğa işaret eder. Rüyada deve yavrusunu yanınızda gördüyseniz erkek çocuğunuz olacağına delalet etmektedir. Deve yavrusuna dokunmak üzüntü, keder ve mutsuzluğa, düşük yapmaya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,