RuyaTabirleri.com

Rüyada Devekuşu Görmek

Rüyada devekuşu görmek, afiyette olmaya, bol paraya, büyük ve değerli mallara, lüks eşyalara, lüks eve, konforlu bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin zenginlik içinde geçecek bir hayatı olacak demektir. Bu sayede hiç yalnızlık ve çaresizlik hissetmeyecek, parasının ve varlığının gücü sayesinde çözümsüzlükler yaşamayacaktır diye tabir edilir. Rüyada devekuşu görmek, rüya sahibi için şanstır ve kısmetinin açık olduğu anlamına gelir.

Rüyada Devekuşuna Binmek

Rüyada devekuşuna binmek, hile ve fesat yapmaya, şeytana uyup günahkâr olmaya, hak yolundan uzaklaşmaya ve ahireti unutup sadece bu dünya için yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin yanlış yollara sapıp, Kâbe’ye sırtını dönmesine ve dininden uzaklaşmasına yorulur.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin hayatı ve geleceği ile ilgili bir takım yeni fikirleri odluğuna ve bunları hayata geçirmek için uğraştığına işaret eder. Kişi, bu fikirleri uygulamak için imkânların olgunlaşmasını ve doğru zamanın gelmesini bekliyor demektir.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Bazı rüya tabirleri bu rüyayı, aza kanaat eden, güzel huylu, güzel ahlaklı ve gözü tok bir kadın ile yorumlarken bazı rüya tabirleri de bunun tam tersini söyler. Mal, para ve şöhret düşkünü, gözü yükseklerde, burnu havada bir kadın olarak değerlendirilir. Her iki yorumda da bir kadının varlığı ile açıklanır.

Rüyada Erkek Tavus Kuşu Görmek

Rüyada erkek tavus kuşu görmek, otorite, güç ve nüfus sahibi bir kişinin varlığına, rüya sahibinin de bu kişiye yakın durmasına ve onun sayesinde önemli mevkilere çıkacağına işaret eder.

Rüyada Tavus Kuşu Yavrusu Görmek

Rüyada tavus kuşu yavrusu görmek, gerçek hayatta da rüya sahibinin yavrularına işaret eder. Kişi yetiştireceği hayırlı evlatlar sayesinde övgü dolu sözlere mazhar olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Devekuşu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. elif (07 Ocak 2014 saat: 08:44)

    Kucagimda iki ördek yavrusu ile evime girerken siparis vermis oldugum iki deve kusu salonda bekliyordu. Onlari almak istemedim cunku elimde yavru ördek ler bulunuyordu ve deve kuslarinin dev gorunusleri beni korkutmuştu. Ama bu deve kuşlari pencereye dogru ziplayip iceriye girmeye calisiyordu. Buarada evde yeni dogmus sessiz bir bebek vardi benim cocugummus ama sessiz sakin uyuyormus. yatakta oldugunu biliyordum yuzunu hic gormedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,