RuyaTabirleri.com

Rüyada Deveye Binmek

Rüyada deveye binmek, büyük bir kısmet alınacağına rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin şansı olarak kabul edilir. Maddi anlamda zenginliğe dolayısıyla da bolluğa ve berekete kavuşmaya böylece rahatlık ve lüks içinde yaşamaya işaret eder. Yeni bir yaşamın kapılarını aralamak için ele geçmez imkânlar elde etmeye, güzel fırsatlar yakalamaya ve herkesin hayalini kurduğu bir hayat geçirmeye rivayet edilir.

Rüyada Deveye Bindiğini Görmek

Rüya sahibinin yaşamında köklü ve hayırlı gelişmeler olacağı anlamına gelir. Kişi, gelecekte kusursuz denilebilecek kadar güzel bir yaşama kavuşacak, tüm sıkıntılarından, borçlarından ve hastalıklarından da kurtulacak demektir. Bu rüyayı gören kişinin kalan hayatında geçim derdi çekmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Deveye Binmek

Rüyada beyaz deveye binmekle, deveye binmek aynı şeydir ve yorumu da aynı şekilde yapılır. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı şekilde yaşamaya, yokluk çekmemeye, kötü, çaresiz, çözümsüz hiçbir duruma düşmemeye ve kolaylıklar içinde yaşamaya alamet eder.

Rüyada Deveye Binmiş Birini Görmek

Rüya sahibinin uykusunda deveye binmiş birini görmesi o kişinin işlerinin iyiye doğru gideceğine, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Deve Görmek

Deve, dünya malına, bol paraya, başarıya, yükselmeye, makam sahibi olmaya, şöhrete kavuşmaya, ticareti ilerletmeye ve daha geniş bir rızkı elde etmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının her geçen gün giderek güzelleşeceğine ve yaşamının düzene gireceğine yorulur.

Rüyada Deve Yavrusu Görmek

Deve yavrusu, rüyayı gören kişinin yetiştireceği evlatların kendisi için gurur kaynağı olacak ve her daim kendisinin kıymetini bilecek kadar hayırlı olacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin evlatlarının her zaman göğsünü kabartacağı ve kendisini yüceltecekleri anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Deveye Binmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa yıldız (22 Ekim 2014 saat: 23:24)

    Annem rüyasında köydeki eski evimizin iç avlusunda ikitane büyük deve birisi beyaz birisi siyah ikitanede yavru deve renkleri karışık kahverengi beyazlı başlarındada siyah elinde asaya benzer sopalı bi adam ennem yavruları sevmege yaklaşınca siyah deve annemi ısırmaya çalışıyo sonra annemde kaçıyo ve yolda eşinin ilk eşinden olan en büyük kızı görüyo oda neden kaçoyon deyince annemde deve benı ısırmaya geldi ondan kaçıyorum diyo lütfen yorumlarmısınız…

  2. sadik unal (20 Ekim 2014 saat: 06:22)

    Selamin aleykum. Bi arkadasimla beraber deveye binip kabeye gidecek oluyordum ama deve biraz küçüktü yavru gibiydi arkadaşa arada inelim yorulmasin çöllerde diyordum ve çok tatliydi basini oksuyordum daha sonra otobüse biniyoruz deveyide otobüse aliyoruz kucagimdada yavru bi sıpa eşek yavrusu var bembeyaz tek renk çok kucuk onu çok seviyordum kucagimda daha sonra otobüs mola veriyor bi lavaboya gidiyoruz arkadaşla bi bakiyotuz gitmisler otobüs yok deve zaten onlarla gidiyor sıpayıda kaybediyoruz ama üzülüyorum kaybettigime falan degisikti biraz şimdiden Allah razi olsun . selamin aleykum

  3. sadik unal (20 Ekim 2014 saat: 06:18)

    Selamin aleykum. Bi arkadasimla beraber deveye bini ör mkabeye gidecek oluyordum ama deve biraz küçüktü yavru gibiydi arkadaşa arada inelim yorulmasin çöllerde diyordum ve çok tatliydi basini oksuyordum daha sonra otobüse biniyoruz deveyide otobüse aliyoruz kucagimdada yavru bi sıpa eşek yavrusu var bembeyaz tek renk çok kucuk onu çok seviyordum kucagimda daha sonra otobüs mola veriyor bi lavaboya gidiyoruz arkadaşla bi bakiyotuz gitmisler otobüs yok deve zaten onlarla gidiyor sıpayıda kaybediyoruz ama üzülüyorum kaybettigimefala degisikti biraz şimdiden Allah razi olsun . selamin aleykum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,