RuyaTabirleri.com

Rüyada Devlet Başkanı Görmek

Rüyada devlet başkanı görmek, rüya sahibinin kadir kıymet bilen, hatır için çiğ tavuk yeme fedakârlığı gösteren, zor gününde rüya sahibinin yanında olan dostları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi dost konusunda seçici olması nedeni ile çevresinde argo bir tabirle kaypak, dedikoducu, yalancı ve daha başka kötü alışkanlıkları olan kişileri barındırmaz, ancak kendisi gibi iyi huylu olan, karakteri sağlam kişilerle dostluk eder. Yani bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin hatır gönül bilen, vefalı, ahlaklı ve düzgün kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Devlet Başkanı ile Konuşmak

Rüya sahibinin hafif şekilde atlatacağı zor bir dönem olacağına fakat kendisi için çok ağır olmayacağına işaret eder. Rüya sahibi bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalacak, bu durumu olgun ve metin şekilde atlatacak ve tolere edecek demektir.

Rüyada Devlet Başkanı Olmak

Rüya sahibinin işlerinden büyük verim alacağına ve kendisi için bolluk olacağına tabir edilir. Çekilen zahmetli günler geride kalacak, bereketin keyfi sayesinde hiç yaşanmamış gibi gelecektir.

Rüyada Devlet Başkanı ile Yemek Yemek

Rüya sahibi, kendisi için çok kazançlı olacak bir işe atılacak ve büyük gelir elde edecektir. Bu iş sayesinde hem paraya hem de itibara sahip olacaktır.

Rüyada Devlet Başkanının Elini Öpmek

Rüya sahibinin kalp kırıklığı yaşadığına ve bu nedenle de bir kişiye kin beslediğine tabir edilir. Oysa kin, kendisinden başka kimseye zara vermiyordur. Bu rüyanın anlamı, rüya sahibinin kin duyduğu kişiyi affedip, kendisinin huzura ermesi şeklindedir.

Rüyada Devlet Adamı Görmek

Güç, kudret ve hayır bulmaya, her zorluğun üstesinden gelecek, imkânsız gibi görünen işleri başaracak enerjiye ve inanca kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin işleri de hayatı da kolaylaşıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Devlet Başkanı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mehmet (07 Mayıs 2014 saat: 22:35)

  başbakanın evine gidiyorum çok kalabalık ama kimseyi tanıyamıyorum ve ev çok büyük ve büyük bir odada yer sofrasının üzerinde başbakan ve başkaları işkembe temizliyorlar ve birisi başbakanım olmuşmu diye soruyor başbakan hayır güzel temizleyin işkembe çorbası yapıyoruz diyor ve başbakan suyumuz yok diyor ve ben getiririm diyoru ve iki tane bidon alıp mutfağa gidiyorum ve emine hanımla karşılaşıyoruz gülümseyip geçiyoruz ve mutfağa giriyorum ve içimden ne kadar büyük bir mutfak diyorum ve kadınlar bulaşık yıkıyor bende suyu doldurup çıkıyorum başbakanım suyu getirdim diyorum sonra uyandım bu rüyanın anlamı ne olabilir acaba teşekkürler

 2. Bilal GÜN (22 Nisan 2014 saat: 09:07)

  rüyamda bir yerden dönerken yol üzerinde başbakanlık karşılaşıyorum başbakan beni çağırıyor gel bakıyım diyor yanında oturuyorum buyrun hocam diyorum oda bana daha önceden beni tanıdığını söylüyor arkadaşlarla birlikte mısır’a seyahat ederken uçakta bizim konuşmalarımızı kulak misafiri olduğunu anlatıyor aslında orda olduğunu ve gizlenip kendisini otel çıkarmadım söylüyor ben kendisine buraya müdürü olarak atadım diyorum yakın bir yer işareti diyorum oda bana falanca yerde sana ihtiyacımız var bizim gözümüz kulağımız olur musun diyor rüya bu şekilde devam ederken uyanıyorum

  Bilal GÜN

 3. turgay (16 Şubat 2014 saat: 16:31)

  başbakan ile mersin hastane caddesinde ayaküstü konuşuyoruz,başbakana bana iş bulmasını söylüyorum,oda bunun üzerine telefonda biryeri arıyor ama ulaşamıyor,bu esnada başbakanın eşi sigara içiyor,başbakan beni beyaz bir limuzine davet ediyor ,limuzine girdiğimizde bi kağıt çıkartıyor onun üzerine bişeyler yazıyor, bu esnada başbakanın kızı kağıdın üzerine A ve K harflerini çiziyor,ve başbakan kağıdın üzerine kendi adı ve soyadını yazıyor ve imzalıyor,sonra devlet kaşesini kağıdın üzerine basıyor ve kağıdı alıyorum,limuzin hareket ediyor beni evime yakın bi yerde indiriyorlar ve onlar batı istikametine giderlerken bende evime doğru yürürken arkadaşım berber fikreti arıyorum ona tam başbakanın arabasına bindiğimi anlatırken uyanıyorum.hayır olsun..bana bu rüyanın ne anlama geldiğini anlatırsanız sevinirim.teşekkürler. Turgay ekici

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,