RuyaTabirleri.com

Rüyada Devlet Başkanı Görmek

Rüyada devlet başkanı görmek, rüya sahibinin kadir kıymet bilen, hatır için çiğ tavuk yeme fedakârlığı gösteren, zor gününde rüya sahibinin yanında olan dostları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi dost konusunda seçici olması nedeni ile çevresinde argo bir tabirle kaypak, dedikoducu, yalancı ve daha başka kötü alışkanlıkları olan kişileri barındırmaz, ancak kendisi gibi iyi huylu olan, karakteri sağlam kişilerle dostluk eder. Yani bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin hatır gönül bilen, vefalı, ahlaklı ve düzgün kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Devlet Başkanı ile Konuşmak

Rüya sahibinin hafif şekilde atlatacağı zor bir dönem olacağına fakat kendisi için çok ağır olmayacağına işaret eder. Rüya sahibi bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalacak, bu durumu olgun ve metin şekilde atlatacak ve tolere edecek demektir.

Rüyada Devlet Başkanı Olmak

Rüya sahibinin işlerinden büyük verim alacağına ve kendisi için bolluk olacağına tabir edilir. Çekilen zahmetli günler geride kalacak, bereketin keyfi sayesinde hiç yaşanmamış gibi gelecektir.

Rüyada Devlet Başkanı ile Yemek Yemek

Rüya sahibi, kendisi için çok kazançlı olacak bir işe atılacak ve büyük gelir elde edecektir. Bu iş sayesinde hem paraya hem de itibara sahip olacaktır.

Rüyada Devlet Başkanının Elini Öpmek

Rüya sahibinin kalp kırıklığı yaşadığına ve bu nedenle de bir kişiye kin beslediğine tabir edilir. Oysa kin, kendisinden başka kimseye zara vermiyordur. Bu rüyanın anlamı, rüya sahibinin kin duyduğu kişiyi affedip, kendisinin huzura ermesi şeklindedir.

Rüyada Devlet Adamı Görmek

Güç, kudret ve hayır bulmaya, her zorluğun üstesinden gelecek, imkânsız gibi görünen işleri başaracak enerjiye ve inanca kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin işleri de hayatı da kolaylaşıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!