RuyaTabirleri.com

Rüyada Devlet Başkanını Görmek

Rüyada devlet başkanını görmek, rüya sahibinin çok önemli devlet makamlarında görev alacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına ve her işinde önemli kişilerden destek alacağına işaret eder. Arsa veya tapu işlemlerinde de sevinç verici haberler geleceği anlamındadır. Rüyada devlet başkanı görmek kişinin iş yaşantısında büyük bir atılım yapacağı, kendi işini yapıyorsa da işlerini büyüteceği ve çok uluslu anlaşmalara imza atacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Devlet Başkanına Soru Sormak

Kişinin geçmişten gelen ve çözülmeyen önemli bir sıkıntısının kısa süre içinde kökten çözüleceğine ve hayırlı haberler alacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatına girecek ün sahibi ve lider özelliğine sahip önemli kimselerin olacağına da tabir edilir.

Rüyada Devlet Başkanını Misafir Etmek

Her türlü makam, tapu veya arsa gibi konularda önemli bir devlet yardımı alınacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine ve maddi açıdan bundan sonra refah içinde ve zengin bir hayat sürüleceğine tabir edilir. İşe girmek isteyenler için önemli mevkideki bir kimseden çok büyük yardımlar alınacağına da delalettir.

Rüyada Başbakan Görmek

Mevki kimseler için hayırlı ve mevki sahibi olacak çocuklara sahip olmaya işaret eden rüya, bekar kimseler için de toplum nazarında itibar sahibi, zengin ve onurlu bir eşle evleneceği anlamına gelir. Rüyada başbakan görmek hayırlara vesiledir ve kişinin devlet makamlarından büyük yardımlar almasına veya resmi makamlarda işleri varsa olumlu sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Devlet Başkanını Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle sınava girecek olanlar veya iş başvurusunda bulunan kişiler için olağan sayılan rüyalardandır. Kişinin olmasını çok arzu ettiği bir işin veya isteğinin rüyada simgeleşmiş halidir. Rüyasında devlet başkanı gören kimse, boyunu aşan bir iş için çareler aramakta ve bu konuda yardım talep etmektedir. Bilinçaltında gerçekleşmesini istediği çok önemli bir isteğin dışavurumudur. Aynı zamanda başarma isteğinin ve önemli bir mevki sahibi olma arzusunun da simgesi olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Devlet Başkanını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ahmet korkmaz (25 Nisan 2016 saat: 11:59)

    Kız kardeşim rüyasında görmüş ki bütün devlet büyükleri cumhur başkanı başbakan kaymakam vali bütün devlet çalışanları siyah takım elbiseli bir devlet töreni için hep bir aradalar ve diyor ki tam tören başlayacak çok şık olmayan bir kıyafetle geldim ve piknik tüpü üzerinde kaynayan çaydanlığı alıp içeri götürdüm ve gülümsüyodum hele benim kıyafetime bak diye de söyleniyodum

  2. Oğuzhan (28 Şubat 2015 saat: 14:21)

    Ben bir devlet memuruyum rüyamda elimde tekerlekli valizi sürüyerek şimdi ki Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde, cumhurbaşkanı herkesi karşısında toplamış içtima alıyordu.Tum kabine ön sıradaydı sıranın boyu çok uzundu uzunca bir yürüyüşten sonra sıranın sonuna vardım eski bir bakan herkesi sıraya sokuyordu.Nerde kaldın sıraya gir hemen dedi valizlerle sıraya girdim tam girdiğimde herkes birden dağıldı ben tek başıma kaldım etrafa bakiniyordum.Ardından uyandım.Yorumlar misiniz?

  3. Kadriye Eser (27 Aralık 2014 saat: 14:14)

    Oturduğum muhitteyim. Evimden çıkmış dolaşıyorum.Blunduğum muhitteki en büyük camiye giden yolun camiye bakan köşesinde Şimdiki cumhurbaşkanını görüyorum. Bana elindeki mor renkli zambak ( çiçek çok taze ve güzel) kaldırımda oturduğu yerden bana uzatıyor.Çok şaşırıyor ve tedirgin oluyorum ama alıyorum. Öğretmenim halen öğretmen lik yaptığım okuldan iki öğretmen bayan arkadaşımı görüyorum. Şaşkınlığımın nedenini soruyorlar ve Cumhurbaşkanının yerde oturmasına ve bana zambak vermesine çok şaşırdığımıve tedirgin olduğumu söylüyorum. Onlar bana merak etme diyor ama ben hala şaşkınım. Başka arkadaşlarımıda görüyorum ama kim olduklarını hatırlayamıyorum. o cadde üzerinde tren yoluna doğru yürüyorum. Cumhurbaşkanı 35, kırk yaşları civarında ve temiz koyu renk siyah ve lacivert gibigömlek ve pantolon giyiyor. Yorumlarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,