RuyaTabirleri.com

Rüyada Devlet Başkanını Görmek

Rüyada devlet başkanını görmek, rüya sahibinin çok önemli devlet makamlarında görev alacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına ve her işinde önemli kişilerden destek alacağına işaret eder. Arsa veya tapu işlemlerinde de sevinç verici haberler geleceği anlamındadır. Rüyada devlet başkanı görmek kişinin iş yaşantısında büyük bir atılım yapacağı, kendi işini yapıyorsa da işlerini büyüteceği ve çok uluslu anlaşmalara imza atacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Devlet Başkanına Soru Sormak

Kişinin geçmişten gelen ve çözülmeyen önemli bir sıkıntısının kısa süre içinde kökten çözüleceğine ve hayırlı haberler alacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatına girecek ün sahibi ve lider özelliğine sahip önemli kimselerin olacağına da tabir edilir.

Rüyada Devlet Başkanını Misafir Etmek

Her türlü makam, tapu veya arsa gibi konularda önemli bir devlet yardımı alınacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine ve maddi açıdan bundan sonra refah içinde ve zengin bir hayat sürüleceğine tabir edilir. İşe girmek isteyenler için önemli mevkideki bir kimseden çok büyük yardımlar alınacağına da delalettir.

Rüyada Başbakan Görmek

Mevki kimseler için hayırlı ve mevki sahibi olacak çocuklara sahip olmaya işaret eden rüya, bekar kimseler için de toplum nazarında itibar sahibi, zengin ve onurlu bir eşle evleneceği anlamına gelir. Rüyada başbakan görmek hayırlara vesiledir ve kişinin devlet makamlarından büyük yardımlar almasına veya resmi makamlarda işleri varsa olumlu sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Devlet Başkanını Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle sınava girecek olanlar veya iş başvurusunda bulunan kişiler için olağan sayılan rüyalardandır. Kişinin olmasını çok arzu ettiği bir işin veya isteğinin rüyada simgeleşmiş halidir. Rüyasında devlet başkanı gören kimse, boyunu aşan bir iş için çareler aramakta ve bu konuda yardım talep etmektedir. Bilinçaltında gerçekleşmesini istediği çok önemli bir isteğin dışavurumudur. Aynı zamanda başarma isteğinin ve önemli bir mevki sahibi olma arzusunun da simgesi olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!