RuyaTabirleri.com

Rüyada Devlet Dairesi Görmek

Rüyada devlet dairesi görmek, işe girmenin, sınav sonucunun müspet olmasının ve pek çok sevindirici haberin işaretidir. Nikah veya düğün gibi anlamlara da gelen rüya kısmetin açılmasına, kişinin işlerinde aksilik yaşamadan sonuca ulaşacağına da alamettir. Resmi kaynaklarla sorun yaşayanların çözüm bulacaklarına, terfi ederek kazancın yükseleceğine ve şanlı, şöhretli bir hayat sahibi olunacağına da alamet eder. Planların işleyişinden memnun olan rüya sahibinin işini büyütmek için yeni arayışlara gireceğine ve tanıştığı önemli birinden alacağı teklifle hayatının değişeceğini de ifade eder. Riske girileceğini ve başarıya ulaşılacağını, yeni hedefler edinerek daha da güçlü bir şekilde ayakta durulacağını da bildiren rüya, genellikle kişinin ailesini gururlandıran işler yapacağını da tabir eder.

Rüyada Devlet Dairesinde İşe Girmek

Müjde dolu bir haber sonrasında ayakları yerden kesilen rüya sahibinin hemen gelecek planları yapmaya başlayacağına ve ani değişiklikler sonucunda var olan hayatının bir anda yön değiştireceğini, bu dönem içinde alınacak kararların kişiye mutluluk getireceğini, şartların kişi için en iyi durumda olacağını ve fırsatların iyi değerlendirilmesi gerektiğini bildirir. Talihin açık olması ve kısmetlerin bolluğu ile ne yapacağını bilememek anlamına da gelen rüya, kısa süren bir şaşkınlık, mutluluk sarhoşluğu gibi duyguların kişide egemen olacağını ancak bu duyguların bir süre sonra yerini gerçek bir mutluluğa ve özgüvene bırakacağını da işaret eder.

Rüyada Devlet Dairesinden Ayrılmak

Devlet dairesinde çalışırken işten ayrıldığını gören kimseler için yeni bir hayata başlamak anlamına gelir. Özellikle iş değişikliğinin gündeme geleceğini ve kişinin ailesini de bırakarak uzak bir ülkeye veya şehre taşınacağını da bildirir. Bambaşka bir geleceğe adım atılacağını, kişinin kendi kararını verirken kimsenin etkisinde kalmayacağını da alamet eder.

Rüyada Devlet Dairesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kararlı, güçlü ve ayakları yere basan bir kişiliğe sahip olunduğunu, her adımın ölçüp biçilerek atıldığını ve hayata karşı cesur şekilde durulduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!