RuyaTabirleri.com

Rüyada Diken Görmek

Rüyada diken görmek, her şeye ve herkese çok kolay sinirlenebilen, konuşması ve üslubu ters, kendisinden başka kimseyi doğru kabul etmeyen, baskıcı, dayatmacı ve zorba bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüyasında diken gören kişi aksi bir kimseye çatacak ve bu nedenle de işleri konusunda büyük zorluk çekecek demektir. Bu kişi, adeta terslik ve zorluk çıkarmak için yaratılmış, uyumsuz ve aksi bir kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Diken Batması

Rüyada diken batması rüya sahibinin kınadığı şeyin başına gelmesine delalet eder. Yani kişi, başkalarının yaptığı hataları eleştirip, o kimselere kötü gözle bakıp, onları kötülüyorken aynı hatalara kendisi de düşecek demektir.Ya da kiminle dalga geçiyorsa o kişinin durumuna düşecektir diye yorumlanır.

Rüyada Diken Ucu Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kötü düşünceleri ve kötü huyları olan, kem gözlü bir kişinin varlığına işaret ederken bazen de nahoş sözler işitip kişinin canının yanacağı anlamına gelir.

Rüyada Diken Çıkarmak

Rüya sahibinin kendisine zarar veren huylarından ve kötü alışkanlıklar kazanmasına neden olan kişilerden uzaklaşmasına delalet eder. Bu karar rüya sahibi için çok iyi gelecek, kendini ailesine ve işine vererek eskisi gibi mutlu günlerine geri dönecektir.

Rüyada Diken Koparmak

Rüyada diken koparmak, rüya sahibinin kötü enerjisi olan kişilerden korunacağına ve onların gözlerinden uzak olacağına delalet eder. Bu kişiler, içlerindeki kötülük nedeniyle çevreye kötü elektrik yayan kimselerdir fakat rüya sahibine hiçbir kötülükleri dokunamayacak demektir.

Rüyada Diken Üstünde Yürümek

Rüyasında diken üstünde yürüdüğünü ya da oturduğunu gören kişinin bazı korkuları vardır diye yorumlanır. Rüya sahibi, rahat değildir ve bir takım düşünceleri kendisine büyük huzursuzluk verip, içine sıkıntı basmasına neden oluyordur diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diken Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Zeliha (28 Ekim 2015 saat: 09:18)

    Rüyamda bitane erkek Bebek doğurmuşum onu bir kapını Oray’a bırakıyorum geri alacam sonra geliyorum ki Bebek yok bakıyorum sonra başka biri almiş oluyor bende ondan geri alıyorum bebegim ama vermiyor o benim bebegim diyor bnde hayır benim diyorum alıyorum bebeğimi yemek yediriyorum seviyorum öptüyorum ama kimse bilmiyorum o çocuğun benim olduğunu sonra polis geliyor ben dikenli çalı arasına saklanıyorum

  2. leyla çakmak (10 Şubat 2015 saat: 08:35)

    bir bebek var bir ağacın dalında etrafını dikenler sarmış onu ordan çıkarmaya çalışıyorum çıkarıo çıkarmadığımı hatırlamıyorum sanki çıkarırken bebeğin dudağına yakın bir yer kanamıştı çok merak ediyorum lütfen yorumlayın

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,