RuyaTabirleri.com

Rüyada Dikiş Dikmek

Rüyada dikiş dikmek güzel ve hayırlı olan şeylere işaret eder. Rüya sahibinin hatalarının farkına varıp, kendini düzeltmesine delalet ederken bir yandan da kırdığı, üzdüğü ve haksızlık ettiği kişilerden özür dileyip, helallik istemesi şeklinde tabir edilir. Rüyada dikiş dikmek, rüya sahibi için ruhunu iyileştirmesi, nefsini terbiye etmesi ve içindeki iyiliği dışarı çıkarması anlamına gelir.

Rüyasında dikiş diktiğini gören kişi tüm sorunlarından, sıkıntılarından ve hastalıklarından kurtulacak, aile içinde de huzuru sağlayacak demektir. Çünkü bir kimsenin rüyasında dikiş dikmesi aynı zamanda aile içi ve aile bireyleri ile tabir edilir. Aile içindeki tüm kırgınlıklar ortadan giderilecek, tüm kusurlar unutulacaktır.

Rüyada Dikiş İğnesi Görmek

Rüya sahibinin gönlünün temizliğine delalet eder. Rüyada dikiş iğnesi gören kişi içinde hiç kötülük taşımaz, bu nedenle de Allah tarafından kendisine kötü hiçbir şey gelmez bilakis tuttuğu her dilek kabul olur. Bu kişi birine çok sinirlenir de beddua ederse bedduası da tutar.

Rüyada Makinada Dikiş Dikmek

Rüya sahibinin nizami ve olumlu ilerleyen hayatına işaret eder. Rüya sahibinin bu ara işleri açılacak, yüzü de gülecek diye ifade edilir.

Rüyada Dikiş Makinası Görmek

Rüya sahibinin eline geçecek olan iş fırsatlarına delalet eder. Rüyasında dikiş makinası gören kişi hiçbir zaman işsiz kalmaz çünkü bu kişi on parmağında on marifet bulunan, yetenekli ve çalışkan kişidir. Şu sıra şansı ve kısmeti de oldukça açıktır.

Rüyada Sökük Dikmek

Kırılan bir kalbi onarmak için harcanan emeğe ve özveriye işaret ederken aynı zamanda da rüya sahibinin çok dağılan ya da tamamen bozulan işini yeniden toparlamaya çalışması şeklinde ifade edilir. Bazı rüya yorumları rüyada sökük dikmenin, rüya sahibinin herkesten gizlediği bir şey bildiği anlamına geldiğini söyler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!