RuyaTabirleri.com

Rüyada Dikiş Görmek

Rüyada dikiş görmek, iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi makine ile dikiş dikiyorsa iş hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına ve işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer, iğne ile dikiş dikiyorsa uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere göstereceği azim ve sabır ile yakında kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Dikiş Dikmek

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok büyük bazı üzüntüler ile karşılaşacağına, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, bu sebeple kendisini uzun bir süre toparlayamayacağı bir döneme gireceğine ancak bu dönemi atlattıktan sonra çok güzel bir hayatın onu beklemekte olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda, bazı rüya tabirlerinde tam tersi bir anlama gelecek şekilde tabir edilmiştir. Rüyayı gören kişinin, aile hayatı içinde çok güzel gelişmelerin yaşanacağına ve uzun yıllar boyunca ailesiyle mutlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Dikiş Sökmek

Düzgün bir şekilde ilerleyen ve hayırlı ve helal para kazandıran işlerin yakın bir zamanda yaşanacak kötü bir olay ile birlikte bozulmaya başlayacağına, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına ve büyük zararların ortaya çıkmasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada Dikiş Makinası Görmek

Çalışma hayatı içinde gerçekleştirilecek projelerin yakında meyvelerini vereceklerine, büyük başarı ve helal kazanç sağlayacağına, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına rivayet eder.

Rüyada Dikiş İpliği Görmek

Aksilikler yüzünden bir türlü düzene girmeyen hayatın, yapılacak olan çalışmalar sayesinde düzene gireceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve daha iyi günler yaşanması için zemin hazırlayacağına yorumlanır.

Rüyada Dikiş İzi Görmek

Rüya sahibinin, geçmişte yaşadığı bazı olayları hala unutamadığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,