RuyaTabirleri.com

Rüyada Dil Görmek

Rüyada dil görmek, rüya sahibinin yardımcısı olan kişi ile tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin tüm işlerini takip eden, toplantılarını ayarlayan, eksiklerini gideren, arkasında bıraktıklarını toplayan, hayatını yönlendiren kişi olarak tasvir edilir. Bir danışman ya da uşak da olabilir, evde ya da iş yerinde önemli bir yardımcı da olabilir. Bu kişi rüya sahibinin hayatında eli kolu olan kişidir. Yokluğu büyük zorluğa ve karmaşaya neden olur.

Rüyada Dil Yarası Görmek

Rüyada dilinin yara olduğunu gören kişinin rüyası, zevkine ve keyfine düşkün olması nedeni ile bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin zafiyeti olduğu konularda başının ağrıyacağı anlamına gelir. Bu nedenle bazı duyguların dizginlenmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Dil Çıkarmak

Rüyada dil çıkardığını gören kişi bir ayıp yapacak ve bu nedenle de çok kınanacak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin bir kişi ile ağız münakaşasına girerek, kötü sözler etmesi nedeni ile haksız bulunmasına tabir edilir.

Rüyada Dilini Isırdığını Görmek

Rüyada dilini ısırdığını gören kişi, olaylara karşı sakin bir tutum sergilemeye çalışıyor ve elinden geldiğince sakinliğini ve sükûnetini korumak için uğraşıyor yani sabırlı olmaya çalışıyordur.

Rüyada Dilin Tutulması

Rüyada dilin tutulması menfaat ve fayda sağlamak için gerçekleri gizlemeye ya da yalan yere şahitlik yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin yalan söylemesi ile günaha girmesi anlamına gelir.

Rüyada Dilini Isırmak

Büyük bir ayıp yapmaya, bu ayıbı duyanların durumun vahameti nedeni ile tabir yerindeyse küçük dillerini yutacağına yorulur. Bu büyük ayıp rüya sahibinin alnında büyük bir leke olarak kalacak ve hiç silinmeyecek demektir.

Rüyada Dilin Kesilmesi

Rüyada dilinin kesildiğini gören kişinin bilerek ve isteyerek hak yolunu ter edip, dinden çıkacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dil Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayşegül (20 Kasım 2015 saat: 10:59)

  Rüyamda bir düğündeyim ama düğün evin önünde yapılıyor.bulunduğumuz yer gece konuların olduğu bir yer.tuvaleti geliyor bana bir yer gösteriyorlar oraya doğru tuvalet aramak için gidiyorum gittiğim yerde yine düğün varmış başka bir düğün bir gece konuya giriyorum tuvalet soruyorum.evin sahibi eşimin arkadaşımın ama tanımadığım birisi ama tuvalet yok.bu adam bana yakınlık gösteriyor bende ondan etkileniyorum ve beraber olmak istiyorum sonra kendimi çıban görüyorum bu adamla beraber oluyorum adama çıplak cinsel organını görüyorum ve dilini çıkartıyor dilde cinsel organı gibi beraber oluyorum ama adam çok memnun olmuyor

 2. Sezen Candan (07 Ekim 2015 saat: 08:41)

  rüyamda ilk önce yara veya acı olmadığı halde kan tükürdüm.sonra dilime baktığımda ikiye ayrıldığını gördüm eşime yalvarmaya başladım beni hastaneye götür dilimi diksinler diye o da umursamıyor yarın götürürüm diyor ben dilimi ağzıma sığdiramamaya başlıyorum söylediklerim anlaşılmıyor ve ben fenalasıyorum ağlamaktan…

 3. mine (01 Eylül 2015 saat: 17:29)

  bosanmış olduğum eşimin babası, daha önce çok samimi olduğum ve ailecek görüştüğum ancak şu an görüsmediğim hemsire bayan arkadaşımın dilini koparmıstı.. ama ensesinde bir delik açıp oradan koparmıstı. kesmemisti ve kan yoktu.. dilin bir parçası benim elimdydi.. güzel ve pembe renkteydi… tşkkürler..

 4. Nurcan (08 Nisan 2015 saat: 15:06)

  Rüyamda dilime bakıyorum. Bir anormallik hissediyorum ve bu yüzden dilimi ayna da inceliyorum.Dilimin altında beyaz birşey görüyorum ve çekip alıyorum.Dilimin içinde kurtçuk varmış meğer. İşaret parmağımdakı kurtçuğu inceliyorum. Ufak, beyaz bir kurtçuk. Yeniden dilime bakıyorum ve daha çok kurtçuğun dilimin altında içinde olduğunu anlıyorum. Ve uyandım.

 5. sinan (24 Mart 2015 saat: 00:37)

  Ruyada dilimin icinden yarilip bir dil daha ciktigini gordum aci cekiyordum cok gece ruyanin etkisine uyandim ve dilimin sag alt damar kisiminda cok agri hissediyordum zar zor uyudum 5 saat snra uyandim dilimde hic agri yok yorumlarsaniz sevinirim saygilar

 6. meltem (07 Ocak 2015 saat: 10:57)

  Rüyamda dilimin ucunda bulunan saç yumağını elimle asılarak çıkarıyordum. Hatta saç o kadar dolaşıktıki dilimden saçı asılırken yara okuyorsu ve ustten alttan iki parça halinde ayrılıyordu. Daha sonra yarayı gorup doktora gitmek istiyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,