RuyaTabirleri.com

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada dilek görmek, rüya sahibinin, aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili istediği ne varsa hepsinin yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, herşey bitti dendiği noktada yeni umutların ortaya çıkacağına ve bu sayede her geçen gün daha iyi olunacağına delalet eder.

Rüyada Dilek Dilemek

Rüya sahibinin, işleri için istediği yardımların karşılığını bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine ve çok güzel günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada Dilek Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, yardım istenen kişilerden gelecek yardım sayesinde iş hayatında yaşanan aksaklıkların düzeltileceğine ve rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada Dilek Taşı Görmek

Rüya sahibinin, kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, bu işten kazanacağı para ve edineceği çevre sayesinde kendi işini kuracağına, istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına ve o kişiden olumlu cevap alacağına tabir edilir.

Rüyada Dilek Dilediğini Görmek

İş hayatında yaşadığı sıkıntılı zamanlardan kurtulmak isteyen ve bunun için canla başla çabalayan rüya sahibinin, kısa süre içinde tüm istediklerine kavuşacağına, bu sayede büyük özgüven kazanacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozmak isteyen kişileri ortaya çıkartacağına ve bu kişiler ile olan tüm bağını kopartacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dilek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe (29 Mayıs 2014 saat: 17:39)

    eskı sevgilim arkadaşları ve ben köyümüzün eski harabe evimizde durmuşuz.sonra yanıma küçük bir kız çocuğu yaklaşarak dileğimi sesli bir şekilde söylememi istedi.ben sesli söylesem eski sevdiğim duyar dye söylemedim ama kız sesli söylemem için ısrar etti dileğim eski sevgılımı geri dönmesını ısteğimdi. sevdıgım benim ondan çekindiğimi anladıkı oradan uzaklaştı.ve dileğımı küçük kıza söyledm kızın elinde bır dua kağıdı vardı.duaya bakıp ve kendi cümleleriyle bana dua okudu.çok etkilendim acaba dılığm kabul olurmu…:(

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,