RuyaTabirleri.com

Rüyada Dilekçe Görmek

Rüyada dilekçe görmek, rahatsızlık duyulacak durumlarla karşı karşıya kalmak ve bazı zorluklarla uzun sürecek bir mücadeleye girmek anlamına gelir. Hukuki açıdan kişinin kendisine karşı yapılan haksız durumları ortaya çıkarmak ve haklarını aramak için resmi makamlara başvurmak zorunda kalması şeklinde de yorumlanır. Aile veya iş yerinde oluşacak anlaşmazlıklar sonucunda kişinin yollarını ayırmak zorunda kalacağı insanlar olacağına da alamet olan rüya, miras ya da mal, mülk ile ilgili konularda da kişinin bazı girişimlerde bulunarak kendi hakkını koruyacak olduğuna işaret eder.

Rüyada Dilekçe Yazmak

Zor bir durum içinde olan rüya sahibinin özellikle evli ise eşinden boşanma kararı alacağına ve duygusal açıdan çok zorlansa da mantığı ile hareket etmek zorunda kalacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine alamettir. Kişinin büyük emek harcayarak iş sahibi olacağını ve işini büyütmek için eldeki tüm maddi imkanları kullanarak, resmi makamlardan da destek almak için başvuruda bulunacağını alamet eder. Kişiye gelecek bir celp kağıdının, mahkemelik bazı durumların ya da resmi makamlara başvuruda bulunacak olmanın da alametidir. İş başvurusu yapılacağının ve resmi sınavlara girileceğinin de tabiridir.

Rüyada Boşanma Dilekçesi Vermek

Evliliklerde zor zamanların kapıda olduğunu, eşler arasında hem fikir ayrılığı, hem de geçimsizliğin söz konusu olduğunu işaret eden rüya, aksi yorumlara da açık olduğundan bekar kimseler için aniden kıyılacak nikaha da alamet olur. Aile içindeki huzursuzluk yüzünden kişinin zaman zaman evliliğini sona erdirme düşüncesine gireceğine ve bu konuları sevdiği kimselere açarak, onlardan yardım talep edeceğine de yorumlanır.

Rüyada Dilekçe Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir takım resmi işlerde aksilik yaşayan ya da resmi makamlardan haber bekleyen kişilere işaret eden rüya, kişiyi huzursuz eden bazı konularda girişimlerde bulunmak üzere olduğunu ve durum üzerinde detaylı düşünerek, her ihtimali değerlendireceğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!