RuyaTabirleri.com

Rüyada Dilenci Görmek

Rüyada dilenci görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük ve temiz ekmek kapılarına delalet eder. Rüya sahibi çok şanslıdır çünkü hiç işsiz kalmayacak, bir işini kaybetse karşısına diğeri çıkacak ve uzun süreli işsiz kalıp, parasızlık ve yokluk çekmeyecek demektir. Rüyada dilenci görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca karalar bağlamasını, yanıp yıkılmasını, ümitsiz olup gözyaşına boğulmasını gerektirecek durumlarda kalmayacağına tabir edilir. En acılı gününde bile kendisine Allah tarafından büyük bir dayanma gücü ve sabır gelecek, en zor gününü de en azından saçlarını ağartmasına neden olacak kadar büyük bir acı hissetmeden atlatacaktır. Yani rüyada dilenci görmek, hayır bulmak anlamına gelir.

Rüyada Dilenci Kovmak

Büyük bir şansı ve kısmeti tepmeye, sonrasında da ne kaybettiğini fark edip, yapılan hatayı anladıktan sonra başını taştan taşa vurmak anlamına gelir. Rüya sahibi, bir anlık zaafının ya da verdiği yanlış kararının kurbanı olacak, bir daha ele geçirilmeyecek kadar büyük bir fırsatı kaçırmış olacaktır.

Rüyada Dilenci Kadın Görmek

Allah tarafından gelecek olan yardıma ve merhamete delalet eder. Rüya sahibinin en ümitsiz olduğu ve her şeyin bittiğini düşündüğü anda umutlarının yeniden filizlenmesini sağlayacak bir gelişme olacağına ve karşısına bir kurtuluş kapısı açılacağına işaret eder.

Rüyada Dilenci Olmak

Rüya sahibinin okumuş, kültür, makam ve itibar sahibi kimse olacağı anlamına gelir. Rüyasında dilenci olduğunu gören kişinin elinde öyle yüksek başarılı bir diploma olacaktır ki gittiği her kapı kendisi için ardına kadar açılacaktır diye yorulur.

Rüyada Dilenciye Sadaka Vermek

Esenlik bulmak, dertlerin ağır yükünden kurtulmak, maddi sıkıntıları geride bırakmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi hep hayalini kurduğu mutlu günlere kavuşacak ve yaşadığının farkına varacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dilenci Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mert (15 Ekim 2014 saat: 07:00)

  virane bi yerDE çıkılması zor bir alana çeşitLi güçlüklerle çıkmaya çalışıyordum. Buraya çıkmaya çalışırken bu virane alanda değerli bir şeyler arayan bir adam bana yardım ediyor. daha sonra ben çıkarken adama gözüm ilişiyo. adam bir tekne motoru buluyor ve onu yere atıp kırıyo. içerisinde bakır olacağını dusunup kırıyor ancak bakır bulamıyor ama olsun ben bunu yapar kullanır yada satarım dıyo ardından ben o alana cıkıyorum. Alan bomboş bir arsa ancak 2 araba var ve sahipleri onları satmak için orada bekliyor. Arabanın birisi bozukmuş ancak sahibi bi alet buluyor ve yaparım diyor. Ardından büyük bir patlama sesi duydum ve uyandım.

 2. Simay (16 Mayıs 2014 saat: 04:08)

  Merhaba. Rüyamda dilenci, yaşlı bir kadın görüyorum yanımda bir arkadaşımla yürürken. Verdiğim para gözüme az geliyor ve kadına benimle eve gelmesini, yiyecek bir şeyler ve evden bir kaç şey verebileceğimi söylüyorum. Kadın bana geliyor ve kadını götürüp mutfağa oturtuyorum. Ama kadın varken mutfağa girdiğimde, sanki uyuşturulmuş gibi olup bir yere yığılıp oturuyorum ve korkmaya başlıyorum. Kuzenime sesleniyorum o geliyor. Bir anda uyuyakalıyoruz ve uyandığımda kadının, annemlerin odasındaki yastıkları çalıyor olduğunu görüyorum. Birden kuzenimin yanına koşuyorum yardım istiyorum ve sonra annem gelip evdeki herşeyin çalındığını söylüyor. Bütün eşyaları kontrol ediyorum fakat hepsi yerinde olunca derin bir pişmanlık yaşıyorum. Işıklar kesiliyor ve korkuyla koridordan koşarken birine çarpıyorum. Evden biri de olabilir emin değilim. İnanılmaz bir kabus havasındaydı. Lütfen ne anlama geldiğiyle ilgili beni aydınlatın. İyi çalışmalar dilerim.

 3. yasin (06 Mayıs 2014 saat: 23:24)

  mrb rüyamda çok kalabalık bir yere gidiyorum gittiğim yerde kızım yere oturmuş mendil satıyormuş yanına gittim kızım ne yapıyorsun dedim oda bana babacım mendil satıyorum dedi günlük ne kadar kazanıyorsun burda dedim 2 3 lira kazanıyorum dedi ben fazlasıyla vereyim ne olur bir daha yapma dedim çok üzülmüştüm hala rüyanın etkisi altındayım biz eşimle ayrıyız kızımda annemlerde ben gurbette yaşıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim allaha emanet olun

 4. volkan (25 Nisan 2014 saat: 19:56)

  Ruyamda uc kisi dilencinin önünden geciyorduk dilenci perişan halde yerde yanlama uzaniyordu ve bozuk paralari kabindan yerlere sacilmisti. En onden giden yasca bizden buyuk arkadasim yere sacilanlardan bir iki lira cebine atip yani araklayip gecti, ben sacilan paralari kaba geri topladim, en arkadan gelen arkadasim da kaba bir iki lira atip gecti. Ayni mizansen bir kere daha yasandi tek farki ben bu sefer paralari toplamadan once elimi para vermek icin cebime attim ama hic param yoktu. İlginç olan para alan arkadasa ikimiz de kizmiyorduk herhalde onun da dilenciye ders verme amaciyla bunu yaptigini dusunuyoduk. Pek ruya gormem hayatimin en ilginc ruyasiydi yorumlarsaniz sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,