RuyaTabirleri.com

Rüyada Dilenciye Para Vermek

Rüyada dilenciye para vermek, Allah rızası için yapılacak bir hayrın kişide yaratacağı manevi mutluluğa işaret eder. Dinine bağlı, haksızlıktan kaçınan, yoksullara el uzatan ve ekmeğini ihtiyacı olanlarla bölüşen biri olunduğuna yorumlanan rüya, bir kazadan verilmiş bir sadakayla kurtulmaya da alamettir. Kötülük yapmak isteyen birinin kendi kuyusuna düşeceğini, kişiye düşmanlık besleyen ve arkasından iş çeviren kimselerin de emellerine ulaşamayacaklarını, rüya sahibinin yakın çevresi tarafından korunacağını tabir eder. Yaşlı bir dilenciye para verdiğini görmek alınacak hayır duasıyla çıkılan yolda başarı yakalanacağını bildirir. Eğitimle ilgilenen kişiler için yeni bir unvana, ticaretle uğraşanlar için de servete ve nam salmaya alamet eder. Bekar biri bu rüyayı görürse kendisinden yaşça büyük bir eşi olur. Zenginlikle dolu, rahat bir hayatın da ifadesidir.

Rüyada Dilenciye Sadaka Vermek

Korkulardan, kişiyi tedirginliğe iten düşüncelerden ve endişelerden kurtulmaya müjde veren rüya, iç huzura ermeye, hayatın sakin ve stresten uzak şekilde devam etmesine yorulur. Düşkün birine sadaka vermek hasta kimselerin iyi olacaklarına, sağlıklarına kavuşmalarıyla yeniden iş hayatına döneceklerine alamet eder. Günahkar kimseler için ettikleri duaların karşılık bulacaklarına ve Allah’ın kendilerini affedeceğine müjdedir.

Rüyada Dilenciye Ekmek Vermek

Nasibini artırmak, elini attığı her işte başarı göstermek, ulvi bir amaca hizmet etmek ve hayırlı bir evlat sahibi olmak manasındadır. Fakir kişiler için beklenmedik fırsatlar sayesinde rızıklarında artış olacağını, işsiz kişiler için hayatlarını kolaylaştıracak paralar kazanacakları bir kapıya, devlet dairesinde iş bulmaya da yorumlanır. Ev içinde bereketli zamanların yaşanacağını bildiren rüya aynı zamanda günahtan uzak kalmak için dikkat edildiğine de tabir edilir.

Rüyada Dilenciye Para Vermenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisine kötülük yapan kimseleri dahi affettiğine, kin gütmediği gibi, zor durumda herkese yardımcı olduğuna yorulur. Müsriflikten uzak, tutumlu bir hayat sürdüren kişilerin geleceklerini erken yaşta garanti altına almak için çabaladıklarının da göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!