RuyaTabirleri.com

Rüyada Dilsiz Görmek

Rüyada dilsiz görmek, kimsesiz birine maddi, manevi açıdan destek olmak ve yardım etmek anlamına gelir. İslami olarak da kişini haksızlığa uğrayan birini koruması sonucunda büyük bir sevap kazanacağını bildirir. Kişinin dertlerini ve sıkıntılarını sürekli olarak içine attığına, kimselere açamadığı ve uzun yıllar boyunca taşıdığı bir sırra sahip olduğuna, içini kemiren bu durum yüzünden günden güne daha da sessiz biri haline geleceğine işaret eder. Çözüme kavuşması için beklenen ancak herhangi bir çaba harcanmayan olayların kişinin hayatında sürekli var olacağını, bakış açısını değiştirmediği sürece kişinin hayatını dilediği gibi yönlendirmekte güçlük çekeceğini de tabir eder.

Rüyada Dilsiz Olduğunu Görmek

Büyük bir suç işlemek, hayati bir konuda yalan söylemek ve başkalarına zararı dokunan bir işe bulaşmak anlamlarına gelir. Dilsiz olduğunu görmek verilen sözleri tutmak ve büyük bir sırrı ölene dek saklamak şeklinde de tabir edilir ve genellikle rüya sahibinin içine kapanık biri olduğunu, sıkıntılarını başkalarıyla paylaşmadığı gibi, her türlü sorununa da kendi başına çözüm bulmak için uğraştığını bildirir. Dilsiz olduğunu görenler anne ve babalarına saygı duyar ve asla onları incitecek bir harekette bulunmazlar.

Rüyada Dilsiz Biriyle Konuştuğunu Görmek

Dilsiz biriyle işaret dili vasıtası ile konuştuğunu görmek, yabancı ortaklı bir işe girmek ya da uluslararası platformlarda kendini temsil etmek şeklinde yorumlanır. Dilsiz kişi ile normal bir şekilde konuşmaya çalışmak ise ulaşılmak istenen hedefe yanlış yollardan varılmaya çalışıldığının işaretidir.

Rüyada Dilsiz Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk veya ilk gençlik yıllarında aile içi cinsel istismara uğrayan veya geçmişinde travmatik bir tecavüz hikayesi olan kişilerin bozulan ruh hallerini, insanlara karşı güvensizlik duymalarını ve kendilerini bu acıdan kurtaramadıklarını ifade eder. Yaşanılan olayı sır gibi saklayan ve kimseye anlatmayan rüya sahibinin yaşadığı olayın etkisinden hala kurtulamadığının ve sık sık o olayı anımsayarak acı çektiğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dilsiz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Emily (27 Ağustos 2016 saat: 09:04)

    Ruyamda bi cocuk goruyorum uzuzn boylu mavi kucuk gozlu sari sacli bi cocuk.cocuga asik oluyorum .pesinden gitmeye basliyorum o hizlaniyo ben gidiyorum .ben hizlaniyorum ve cocugun onunde yurumeye basliyorum bi o benim onume bi ben onun onune geciyorum .en sonunda biyere oturuyoruz ismin ne diyorum isaret diliyle biseyler anlatiyo.ve ben hemen anliyorum.kelimeler sunlar ,mucize icmek,donme dolap ,atlikarinca.bunlari anlatiyo ve gidiyo.sonra birisine soruyorum kim oldugunu cocugun adinin Benekli oldugunu ve dagin arkasinda yasadigini ogreniyorum ve dagin arkasina dogru gitmeye basliyorum.ve bitti.ilk defa ruyamdaki bi insanin yanimda olmasini istedim?

  2. Timur (01 Temmuz 2016 saat: 16:37)

    Rüyamda bir yasli Kadin ve kizi cafeye geldi. Kizi ona birseyler imzalamaya zorladi ve Fax nan göndermek istedi yasli Kadin dilsiz ve duyamiordu ve benden yardim istiordu ellini tuttum ama kizi disari cekti ve kaybolldular cok üzüldüm cünkü yardim etmez istedim

  3. Alp (28 Haziran 2016 saat: 14:21)

    18 yaşımdayım ailemle ilgili sorunum yok dün gece rüyamda yeni yapılan ev gibi inşaat gibi bir yerdeydim ama bitmişdi oturulcak düzeyde baya büyük bi yer sonra 2 kız vardı onlara şaka vari dalga geçtim kanım hiç ısınmamıştı aralarından biri dilsizmiş o dilsiz olana aşık oldum biraz konuştuk yaza yaza arkadaşı falan çevirdi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,