RuyaTabirleri.com

Rüyada Dinazor Görmek

Rüyada dinazor görmek, güçlü kuvvetli, kadri ve gönlü yüce, makam sahibi, çevresi geniş, sözü her yerde geçen ve toplumda büyük bir itibar sahibi olan bir kimsenin varlığına rivayet edilir. Bu rüya, varlığı ile herkese faydası dokunan bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır. Zengin, eğitimli ve rütbesi olduğu halde alçak gönüllüğü, efendiliği ve iyi kalpliliği elden bırakmayan bir kimseye işaret eder.

Rüyada Dinazor Yavrusu Görmek

Rüyada dinazor yavrusu görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hatırı sayılır oranda zenginliği olacağına ve bu durumun düşmanlarını kıskandıracağına delalet eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, dünya malının üzerine eklemek için fırsatlar yakalamaya alamet eder.

Rüyada Dinazor Öldürmek

Rüyada dinazor öldürmek, rüya sahibinin eline geçecek şansı ve kısmeti tepeceğine tabir edilir. Kişi, ne kaybettiğini fark edemeyeceği gibi aynı zamanda sahip olduklarının da kıymetini bilemeyecek demektir. Aynı zamanda maddi ve manevi desteğini esirgemeyen bir kimseyi kırıp onu kaybetmeye yorulur.

Rüyada Dinazor Yumurtası Görmek

Rüyasında dinazor yumurtası görmek, rüyayı gören kişinin düzenli ve disiplinli bir hayatı olacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, en büyük zevkinin eşi ve çocukları ile birlikte vakit geçirmek olacağına yorulur.

Rüyada Dinazor İskeleti Görmek

Rüyada dinazor iskeleti görmek hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceği, şansının ve bahtının açık olacağı, geleceğinin kendisi için hayırlar getireceği ve kişinin sarsılmaz bir makama oturacağı anlamına gelir.

Rüyada Dinazor Kesmek

Rüyada dinazor kesmek, rüya sahibinin gaflete düşeceğine, tabir yerindeyse altın yumurtlayan tavuğunu keseceğine, kendine en büyük zararı kendi eli ile vereceğine rivayet edilir. Kişinin hataları yüzünden mağdur olacağı, zarar edeceği, zor günlerden geçeceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dinazor Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aslı (10 Mayıs 2014 saat: 11:36)

    rüyamda sol bileğimde bir delik olduğunu fark ediyorum. Sonra o delikten bir böceğin tüylerine benzer bir şeylerin kıpırdağını görüyorum tabi korkuyorum peçeteyle üzerine bastırıyorum. Öldüğünü sanıyorum ama ölmemiş.Aradan biraz zaman geçiyor ve o sol bileğimdeki delikten dinozor yavrusu çıkıyor. Çok sevimli korkmuyorum ondan odanın içinde dolaşıyordu.. yorumunuz için şimdiden çok sağ olun…

  2. nihat akan (10 Nisan 2014 saat: 11:25)

    rüyamda ben ile dayımın oğlunu eski zamanda dinazorlarının arasında geçiyorduk ama onlar bize bizde onlara karışmıyorduk fakat nasıl olduysa saklı bir timsah dayımın oğlunu arka tarfında yuttu dayımınoğluda bana timsahın ağzını açmasına izin verme yoksa beni yiyecek diye bağırıyordu bende o an panik içinde idim ve timsah ağzını açmaya kalktı ben birşey yapamadım ama dayımın oğlu hala bağrıyordu ağzını açmasına izin verme diye o esnada sabah ezanıokundu ve uyandım kalkarkalmaz hayra yorumladım

  3. perihan (16 Mart 2014 saat: 17:41)

    rüyada mezun olduğum lisenin kantin kısmındayız bir arkadaş ve ablasıyla.bi dinazor var olduğunu görüyoruz korkuyoruz nasıl dışarı çıkacaz diye düşünürken birde bakıyoruz dışardayız,ama çantalarımız içerde unutmuşuz.bende aman kendimiz çıktıkya çantalarda önemli değil diye düşünürken arkadaşımla ablası içeri giriyor dinazor farketmeden tekrar çıkarız düşüncesiyle içeri giriyorlar ama dinazor onları görüp yiyor.ondan sonra bakıyorum benim köpeğim içerde dinazor onu çıkmasına izin veriyor benim yanıma gelmesine.sonra dolaşıyoruz köpeğimle ama ben dinazorun köpeğimi bırakmasını şüpheyle karşılıyorum .diyorum ki kendi kendime acaba dinazor şekil değiştirip köpeğimin kılığınamı girdi bana zarar verecek zamanı gelince diye düşünüp köpeğimi dinazorun yanına yolluyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,