RuyaTabirleri.com

Rüyada Dinozor Görmek

Rüyada dinozor görmek, güçlü kuvvetli, kadri ve gönlü yüce, makam sahibi, çevresi geniş, sözü her yerde geçen ve toplumda büyük bir itibar sahibi olan bir kimsenin varlığına rivayet edilir. Bu rüya, varlığı ile herkese faydası dokunan bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır. Zengin, eğitimli ve rütbesi olduğu halde alçak gönüllüğü, efendiliği ve iyi kalpliliği elden bırakmayan bir kimseye işaret eder.

Rüyada dinozor görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve güzel zamanlar geçirmeye çalıştığına, bu şekilde hareket ederek sorunlarını rahat bir şekilde ortadan kaldıracağına ve uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında yeni ve daha önce denenmemiş şeyleri denemekten çok zevk aldığına ve bu sebeple insanların korktuğu ve çekindiği işleri yapmak için çaba gösterdiğine işaret eder.

Rüyada Dinozor Yavrusu Görmek

Rüyada dinozor yavrusu görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hatırı sayılır oranda zenginliği olacağına ve bu durumun düşmanlarını kıskandıracağına delalet eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, dünya malının üzerine eklemek için fırsatlar yakalamaya alamet eder. İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, bu olaylar sayesinde yapılan çalışmalarda büyük kazançlar elde edileceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin yaşanacağına ve elde edilen gelir ile yardıma muhtaç insanlara da yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada Dinozor Öldürmek

Rüyada dinozor öldürmek, rüya sahibinin eline geçecek şansı ve kısmeti tepeceğine tabir edilir. Kişi, ne kaybettiğini fark edemeyeceği gibi aynı zamanda sahip olduklarının da kıymetini bilemeyecek demektir. Aynı zamanda maddi ve manevi desteğini esirgemeyen bir kimseyi kırıp onu kaybetmeye yorulur.

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak ve kendisini içinde bulunduğu durumdan hızlı bir şekilde kurtaracak kadar büyük bir fırsatı vereceği hatalı bir karar ile geri çevireceğine ve bu fırsat sayesinde sahip olabileceği şeylerden mahrum olacağına delalet eder.

Rüyada Dinozor Yumurtası Görmek

Rüyasında dinozor yumurtası görmek, rüyayı gören kişinin düzenli ve disiplinli bir hayatı olacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, en büyük zevkinin eşi ve çocukları ile birlikte vakit geçirmek olacağına yorulur. Rüya sahibinin, aile hayatına ve aile bağlarına çok büyük bir bağlılık duyduğuna, sevdiği kişiler için hayatındaki birçok şeyden vazgeçebileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlendiğinde bile çok büyük bir aileye sahip olmak istediğine ve bu şekilde kendisini çok mutlu hissettiğine alamet eder.

Rüyada Dinozor İskeleti Görmek

Rüyada dinozor iskeleti görmek hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceği, şansının ve bahtının açık olacağı, geleceğinin kendisi için hayırlar getireceği ve kişinin sarsılmaz bir makama oturacağı anlamına gelir.

Rüyada Dinozor Kesmek

Rüyada dinozor kesmek, rüya sahibinin gaflete düşeceğine, tabir yerindeyse altın yumurtlayan tavuğunu keseceğine, kendine en büyük zararı kendi eli ile vereceğine rivayet edilir. Kişinin hataları yüzünden mağdur olacağı, zarar edeceği, zor günlerden geçeceği ile tabir edilir.

Rüyada Dinozorun Kovaladığını Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatı üzerinde kara bulutların dolandığına, yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar ile karşılaşabileceğine, böyle bir duruma karşı temkinli ve tedbirli olması, soğukkanlı bir şekilde hareket etmesi ve ailesini yaşanabilecek kötü bir durumdan uzak tutmak için herhangi bir kötü kişi ile muhatap olmaması gerektiğine yorumlanır.

Diğer benzer arama:  rüyada dinazor görmek

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!