RuyaTabirleri.com

Rüyada Dinozor Görmek

Rüyada dinozor görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve güzel zamanlar geçirmeye çalıştığına, bu şekilde hareket ederek sorunlarını rahat bir şekilde ortadan kaldıracağına ve uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında yeni ve daha önce denenmemiş şeyleri denemekten çok zevk aldığına ve bu sebeple insanların korktuğu ve çekindiği işleri yapmak için çaba gösterdiğine işaret eder.

Rüyada Dinozor Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatına ve aile bağlarına çok büyük bir bağlılık duyduğuna, sevdiği kişiler için hayatındaki birçok şeyden vazgeçebileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlendiğinde bile çok büyük bir aileye sahip olmak istediğine ve bu şekilde kendisini çok mutlu hissettiğine alamet eder.

Rüyada Dinozor Yavrusu Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, bu olaylar sayesinde yapılan çalışmalarda büyük kazançlar elde edileceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin yaşanacağına ve elde edilen gelir ile yardıma muhtaç insanlara da yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada Dinozor Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkacak ve kendisini içinde bulunduğu durumdan hızlı bir şekilde kurtaracak kadar büyük bir fırsatı vereceği hatalı bir karar ile geri çevireceğine ve bu fırsat sayesinde sahip olabileceği şeylerden mahrum olacağına delalet eder.

Rüyada Dinozorun Kovaladığını Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatı üzerinde kara bulutların dolandığına, yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar ile karşılaşabileceğine, böyle bir duruma karşı temkinli ve tedbirli olması, soğukkanlı bir şekilde hareket etmesi ve ailesini yaşanabilecek kötü bir durumdan uzak tutmak için herhangi bir kötü kişi ile muhatap olmaması gerektiğine yorumlanır.

Diğer benzer arama:  dinazor

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Dinozor Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Begüm (21 Şubat 2015 saat: 22:54)

    Rüyamın ilk kısımlarını tam hatırlamıyorum, uçtuğumu hatırlıyorum.Vücudum normaldi ama pullu kanatlarım vardı ve bu kanatlar sırtımdan çıkmamış, kollarımdan oluşmuştu. Çok mutlu bir şekilde denizin üzerinde uçuyordum(Kıyıda kayalık bir dağ vardı).Sonra kanatlarımı bedenime sarıp kendi etrafımda hızlıca döndüm ve büyüdüm.Quetzalcoatlus (Uçan dinozor) ile ejderha arası bi canlıya dönüştüm.Ama boyutlarım çok büyük değildi. Bir insanın 2 katı kadar bir boya ulaştım.Daha hızlı ve dengeli uçabildiğim için daha da mutlu oldum.Sonra tekrar kanatlarımı kendime sarıp döndüm.Ama bu dönüşü suya dalıp gerçekleştirdim, suyun içinde döndüm ve hızla dibe doğru gittim.Derken bir yüzeye çıktım.Dağın arka tarafında buldum kendimi ve yine büyüyüp gelişmiştim.Bu sefer diğer boyutumun da 2-3 katına çıktım.Bunun son evre olduğunu biliyordum.Kahve-kızıl pullarım vardı.kayalıklardaki bi çıkıntıda insanlar vardı, uzaktaki bi çıkıntıdaki silahlı adamlar onları vurmaya çalışıyordu.Vurulacakların önüne geçip kanatlarımı açıp korudum onları.Sonra yerde suyun kenarında çimlerin üstüne yatıp uyudum.Uyandığımda normal insandım ve çıplak uyandım.Üzerimde kar olmasına rağmen hiç üşmemiştim ve diğer yanıma döndüğümde bi çadırın içindeymiş gibiydim.Dışarı baktığımda bi plaj belirdi.Herkes mutlu bir şekilde koşup denize giriyordu.”Bavulum nerde giyinmeliyim” diye düşünürken rüyam bitti…

  2. Türkü (07 Temmuz 2014 saat: 13:34)

    Rüyamda bir uçaktaydım. Uçak da yeşilliklerin içinde koru gibi bir yerde havalanıyordu. Ama uçağın arka kısmı kopuyordu. Uçak hızla gitmeye devam ediyordu. Uçağın için depo gibi bir yerdi. 4-5 kişi yerde oturuyordu geri kalan yerde kutular vs vardı. Sonra uçağın arkası koptuğunda bir kadın bir erkek dışında diğer insanlar ve çoğu şey arkadan uçuyordu. Sonra bir anda uçağın arkasında koşan ve bizi yakalamaya çalışan bir dinazor belirdi. Kaçmaya çok çabaladık. Sonra bir anda başka ev gibi bir yere düştük , dinozoru yenmek için kadın bir şeyler almaya gitti o sırada , adam dinozorla baş başa kaldı , ben de oradaydım. Ayna vardı. Adam aynanın önüne geçti. Dinozor da adamın arkasına geçti. Adam sol kolunu kaldırdı , dinozor da. Adamın yaptığı hareketleri tekrarlıyordu dinozor. Bu rüyanın yorumu nedir acaba?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,