RuyaTabirleri.com

Rüyada Diploma Görmek

Rüyada diploma görmek, her işi yapabilme, her zorluğun üstesinden gelebilme ve cesurca riskler alabilme gücüne, kudretine, inancına sahip olmaya delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin kolaylıkla ve sorunsuz şekilde hallocağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine işaret eder. Bu rüya, çok hayırlı ve çok makbul olan rüyalar arasında kabul edilir ve şansın açık olduğu anlamına gelir.

Rüyada Diploma Almak

Rüyada diploma aldığını gören kişinin hayalleri gerçek olacak demektir. Rüya sahibi aradığı, huzura ve mutluluğa kavuşacak, işi gücü rast gidecek, önündeki engeller kalkacak, ruhu huzur içi de ferahlık bulacak demektir.

Rüyada Ehliyet Görmek

Rüyada ehliyet görmek, sorunların çözüleceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, rüya sahibinin hayallerine çok yaklaştığına ve başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlediğine delalet eder.

Rüyada Ehliyet Almak

Rüyada ehliyet almak, rüya sahibinin kendisi için çok hayırlı ve uğurlu olacak, arkasından bol kısmet getirecek ve yüzünü güldürecek bazı işlere girişeceğine bu işlerden yana aradığını bulacağına ve kendisini tatmin edecek oranda gelire kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kimlik Belgesi Görmek

Rüyada kimlik belgesi görmek, hane içine, aileye katılacak yeni ve ufak bireylere, nüfusun artmasına, soyun devam etmesine, aile bireylerinin geçim içinde olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin soy ağacına yorulur.

Rüyada Pasaport Görmek

Rüyasında pasaport gören kişi, meslek ve ticaret hayatında bazı engellemelerle karşılaşacak ve bu zorlukların üstesinden gelmeden yoluna devam edemeyecektir diye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, başarılı olabilmesi için daima bir önceki merdiveni atlamak zorunda kalacağına ve engel tanımaz olması gerektiğine, inancını bir an olsun kaybetmemesi durumunda mutlu olabileceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: