RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Ağrısı Görmek

Rüyada diş ağrısı görmek, rüya sahibinin özellikle de yakın çevresinden bazı kimselerle arasının açılmasına, düşüncelerinin çatışmasına ve yollarının ayrılmasına neden olacak sorunlar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin canın sıkılmasına ve başının da ağrımasına sebep olacak insanlara, işin kötü yanının da bu insanların en sevdiği, en güvendiği, en yakın olduğu ve hatta kan bağı bulunduğu kişilerin olduğuna yorulur.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyayı gören kişinin aile içinde meydana gelecek olayların kendisini üzeceğine, yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına rivayet edilir. Rüya sahibi, kendi düşüncesine göre hak etmediği şeyler yaşayacak demektir.

Rüyada Diş Ağrısı Çeken Birini Görmek

Rüya sahibinin çevresinde başı dertte olan bir kişiye işaret eder. Bu insanın rüyayı gören kişinin çok değer verdiği kimse olması nedeni ile kendini ona yardım etme konusunda yükümlü hissedeceği ve bu doğrultuda bir an önce harekete geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Dişlerinin Ağrıdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin sorunlarının giderek çoğalacağına alamet eder. Rüya sahibi hiç ummadığı ve beklemediği kişiler nedeni ile sıkıntıya düşecek, sadece zarar edip üzülmekle kalmayacak aynı zamanda o kimselere güvenmekle büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ağrıyan Dişi Çektirmek

Rüya sahibinin zor günlerini atlatmayı başaracağı anlamına gelir. Kişi, derdinden, kederinden, hastalığından, borcundan, huzursuzluğundan, keyifsizliğinden kurtularak daha rahat ve sessiz günler geçirecektir. Rüyayı gören kişinin ailesi de dâhil olmak üzere, kendini kötü hissetmesine neden olan kimselerden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Ağrıyan Dişin Çıkması

Dertlerin yükünden ve verdiği mutsuzluktan kurtulmaya, kötü günleri, zorlukları ve sorunları aşmaya, manevi anlamda rahata ermeye, kendini toparlamak için çaba göstermeye, doğrulup yeniden ayağa kalkmaya ve canlanmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,