RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Çürümesi

Rüyada diş çürümesi görmek, yaşadığınız huzursuzluklardan kurtulacağınız, daha mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada gördüğünüz çürük diş bazen atacağınız yanlış adımlar sonrası yaşayacağınız hayal kırıklıklarını da işaret etmektedir. Çürük dişlerle gülümsüyorsanız, endişe ve üzüntü verici bir haber alacağınıza, aynada dişlerinize bakıp çürümüş olduğunu fark etmeniz, mutlu olacağınız ve çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza delalettir.

Rüyada Dişe Dolgu Yaptırmak

Rüyada dişe dolgu yaptırmak, iç sıkıntısı yaratan sorunlardan uzaklaşılacağına ve kişinin sıkıntılı durumları çabuk atlatarak, içini rahatlatan gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada görülen diş dolgusu, iş hayatında yaşanacak başarılarında habercisidir. Kişinin çalıştığı işinde emin adımlarla ilerlediğini ve ayaklarını yere sağlam bastığını göstermektedir.

Rüyada Dişlerin Dökülmesi

Rüyada dişlerin dökülmesi, değeri yüksek bir hediye alacağınıza işarettir. Çalışan insanların rüyasında dişlerinin döküldüğünü görmesi, çalıştığı işinden bir şikayeti olmadığına, kazancından ve pozisyonundan memnun olduğuna delalettir. Rüyayı gören kişinin maddi durumu iyiyse başarıya ve mutluluğa, maddi zorluk çeken kişi için ise, hastalık ve kedere işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre de, rüyada dişlerin dökülmesi gelecek olan güzel haber ve devlet kapısındaki çözülemeyen işlerin kolay çözülmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Diş Sallanması

Rüyada diş sallanması, çalıştığınız işiniz nedeni ile resmi bir görev alarak görevlendirileceğinize ve bu nedenle yapacağınız kısa süreli bir seyahat olacağına delalettir. Sallanan dişlerin düştüğünü görmeniz, bir yakınınızın yardımınıza ihtiyaç duyacağına ve hiç ummadığınız bir yerden karşınıza çıkacak güzel fırsatların olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Dişçi Görmek

Rüyada dişçi görmek, iş hayatında karşılaşacağınız sürprizlere ve başarılara yorumlanmaktadır. Dişçi olan kişiler için bu rüya çok para kazanmaya, yeni mal, mülk ve eşya sahibi olmaya delalet eder. Aynı zamanda çok yakın bir zamanda ele geçecek olan paraya da alamet etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!