RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Doktoru Görmek

Rüyada diş doktoru görmek, zorluğa düşmeye tabir edilir. Evdeki hesabın çarşıya uymayacağına bu nedenle de kişinin darlığa düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin fuzuli olan harcamaları nedeniyle elindeki paranın kıymetini bilmemesi, har vurup harman savurması, ayranı olmadığı halde atla çeşmeye gitmesi, lüksüne olan düşkünlüğü ve sorumsuzca davranması dolayısıyla sıkıntılı ve borçlu günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Diş Doktoru Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendini diş doktoru olarak görmesi hayatında bazı sorunların çıkacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kazancının düşeceği, rızkının azalacağı, ağız tadının, keyfinin, huzurunun ve tüm neşesinin kaçacağı günlerin geleceğine, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Diş Hekimi Görmek

Rüyada diş hekimi görmek, yokluk ve kıtlık anlamına gelir. İşlerin bozulması, yatırımların tutmaması, girişimlerin olumlu geri dönüş getirmemesi, sermayenin her geçen gün azalması şeklinde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin özellikle de ticaret hayatıyla ilgili olarak üst üste hayal kırıklığı yaşaması ile değerlendirilir.

Rüyada Dişçi Görmek

Rüyada dişçi görmekle, diş hekimi görmek aynı şekilde yorumlanır. Maddi yönden sarsılmaya, yeni iş fikirlerinin olumsuz olarak sonuçlanması ile mutsuz olmaya delalet eder.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, tatsız ve can sıkıcı olayların meydana gelmesi nedeniyle rüya sahibinin moral bozukluğu içinde neşesiz, keyifsiz ve sıkıntılı günleri olacağı anlamına gelir. Kişinin işinden uzak kalacağı bir takım sorunların baş göstereceği yorumu da yapılır.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada diş çektirmek, çok hayırlıdır. İşlerin çoğalmasına, karın artmasına, verimli günlerin gelmesine tabir edilir. Hem kazancın hem de rızkın çoğalacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin ticaret hayatında bereketin yüzde yüz oranda artması ve arka arkaya başka projelerin gerçekleşmesi anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!