RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Düşmesi

Rüyada diş düşmesi iyi anlamlara gelmez ve hayırlı şekillerde tabir edilmez. Uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin üzgün, kötü ve çok tatsız günler geçireceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin karalar bağlayacağı, yas tutacağı ve derin bir acı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada diş düşmesi görmek, maddi manevi zarar ve ziyana uğramaya, para, mal ve güç kaybetmeye, rüya sahibinin içine acı ve ateş düşmesine rivayet edilir. Zor ve kötü bir dönemin yaşanacağına, rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına ve sürekli düşünceli olacağına delalet eder.

Rüyada Çürük Diş Düşmesi

Rüyada çürük diş düşmesi hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarının, dertlerinin, üzüntülerinin ve borçlarının biteceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, beden sağlığına ve temizliğine önem verilmesinden, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmesinden ve spor yapılmasından ötürü çok sağlıklı olunduğuna ve çok uzun yıllar rahat ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada Diş Çıkması

Rüyada diş çıkması, hayra yorulur. Sıkıntılı bir döneme girildiğinde, parasal ya da ruhsal bir sorun yaşandığında ve çok büyük bir üzüntü duyulduğunda çok yakın bir kişinin desteği ile düze çıkılacağına ve rahat bir nefes alınacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çekmek, çok uzun bir zamandan beri aynı yerde oturmaktan, aynı işi yapıp aynı kişiler ile arkadaşlık yapmaktan sıkıntı duyulduğuna ve çok kısa bir zaman içerisinde hayatta yenilikler yapılacağına ve hayatın istenilen şekilde renkleneceğine işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Düşmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. elvan (15 Ocak 2014 saat: 11:51)

    Rüyamda başbakan Tayyib Erdoğanı gÖrdüm onunla ikimiz çok yüksek bir apartmana dış cephesinden tırmanmaya çalışıyorduk fakat biri gelip bizi apartmanın en üst terasına çıkarttı ve orada başbakan bana bişeyler dedi ama tam hatırlıyamıyorum başbakanın üzerinde lacivert yada siyah tam hatırlıyamıyorum güzel bir takım elbise ve kırmızı kravat vardı daha sonra etrafımızdada birçok kişi oldu başbakan benim başımı okşadı hatırlıyabildiklerim bu kadar rüyanın tabirini yaparsanız çok sevinirim hayırlı çalışmalar diliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,