RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Düşürmek

Rüyada diş düşürmek, rüya sahibi kişinin ailesini simgeler. Bazen de mala, sahip olunacak tarlaya, alınacak eve çağrışım yapar. Kimi zaman da ayrılığa ya da aileden birinin vefatına delalet eder. Rüyada diş düşürmek genel olarak ailede ve akrabalar arasındaki yaşanacak kayıplara işaret eder.  Diş düşürmek aynı zamanda kişinin iş ya da aile arasında sahip olduğu gücünü kaybedeceğini de gösterir. Üst dişlerinizin düşmesi, ticari anlamda yaşanacak kazançlara, alt dişlerin düşmesi ise üzüntü ve kedere yorumlanır.

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada diş çektirmek, yaşadığınız sıkıntılardan kendi çabalarınızla kurtulacağınıza ve iş hayatındaki sorunlarınızın git gide azalacağını ifade eder. Ağrıyan dişinizi çektirdiğinizi görmeniz, sizi huzursuz eden ve size acı veren durumların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada diş çektirmek yaşanan hastalıkların şifa bulması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Diş Çıkartmak

Rüyada diş çıkartmak, yaşanacak parasal sıkıntıların çoğalacağına, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına delalet eder. Şayet rüyada çıkan diş temiz ve beyaz ise alınacak müjdeli haber olarak da yorumlanmaktadır. Evli kadın rüya sahibi için bu rüya, sağlıklı bir bebeğin, bekar kadın rüya sahibine ise hayırlı bir talibin habercisidir. Erkek rüya sahibi için ise, işinde yükseleceğine ve kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Diş Ağrıması

Rüyada diş ağrıması akrabalarınız tarafından bir zarara uğrayacağınız veya yakın çevrenizdeki kişilere duyduğunuz güvenin suiistimal edileceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi kişinin kendine duyduğu güvenin de tam olmadığını, inançları ile ilgili şüpheler yaşadığını ifade eder. Rüyasında dişinin ağrıdığını gören kişi duygusal hayatı ile ilgili boşluk yaşıyor demektir. Bazı rüya alimlerine göre ise, İş hayatında yapılması düşünülen değişikliklere tabir edilen rüya, yapılacak değişikliklerin kişiye bir hayrı olmayacağını ve yanlış bir tercihten sakınılması gerektiğinin habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Düşürmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Selin (17 Aralık 2016 saat: 11:06)

  Ruyamda alt solcenemin arka disi cay dagitirken bi andatabaga gordi kan geldimi bilmiyorum ama baktim aa siaim ne kadar da buyuk ve temiz diyorum tabaktan alip incwledim bi muddet.sonunu hatirlamiyorum ama disin buyuk oldugunu temiz oldugunu be acisiz bi sekilde dustugunu gordum..cok korktum

 2. Ahmet (14 Ekim 2015 saat: 10:51)

  Rüyamda disim sallaniyor ve bende onu dilimle itiyorum. Sonradan anliyorum ki ha koptu kopacak elimi agzima getiriyorum ve disimi cekiyorum. Avucumun icinde olan disime bakiyorum ote yandan dilimle o boslugu kontrol ediyorum. Sanki altindan yeni bir dis cikiyormus gibi hissediyorum. Alttan sol taraftaki geriden ileriye dogru 5.dis.

 3. nesin (26 Ağustos 2015 saat: 23:21)

  Merhaba.ben ruyamda ustteki sağ dişimi elimle tutup çıkardım.çok zor çıkar diye düşünüyordum fakat sandığimdan kolay çıkardım elimle.tam uzuluyordumki zaten çok çürüktu iyi oldu kurtuldum.dişçiye gerek kalmadi deyip sevindim.fakat ondeki ust dişlerim sallaniyordu.disciye gittim yapiştirdi.gerçektede ön dişlerim kaplama zaten.çok etkisindeyim rüyamin.zor gunler geçiriyorum bu aralar.maddi açıdan .şimdiden teşekkür ederim.sağolun

 4. tekin (12 Temmuz 2015 saat: 19:28)

  Dişim ağrımaya başlıyor. Banyoya gidip aynadan bakıyorum. Üst çenemdeki Soldaki köpek dişimin simsiyah çürük olduğunu görüyorum. Çok ağrıyor ağrısan ağlamaya başlıyorum. Dişim sallanmaya başlıyor. Onun üstünde iki diş daha var onlar elime geliyor. Birbirlerine yapışık gibiler köpek dişimi çıkartmak için onları çıkarmam gerekiyor. Onları sol elime alıyorum.sonra ağlaya ağlaya o siyah dişimi çıkartıyorum. Onuda diğer dişlerin olduğu elime koyuyorum. Bakıyorum hepsi birleşmiş çeviriyorum altlarında siyah vidaya benzer şeyler var. Kendi dişlerim olduğu için şaşırıyorum. Damağım kanıyor ağrıdan ağlarken uyanıyorum.

 5. Zülfiye Aslan (08 Ocak 2015 saat: 14:09)

  Rüyamda sol alt arka dişimin sallandıgını görüyorum elimle onu zorla çekiyorum o an hafif acı çekiyorum çektiğim yerde kan izi yer görüyorum. Tükürüyorum falan.Normalde orda dolgu var çürüktü yani işte. bakıyorum rüyamda aaa diyorum o kadar da çürük değilmiş. Sonra bi de ayrıca ön dişlerim takma değildir rüyamda ön dişlerim takmaymış çıkarıyorum bakıyorum işte dişlerime hepsi bitişik hiç ara yok. Sigara kullanıyorum arada bu yüzden rüyamda o çıkardıgım takma dişlerime bakıyorum sarılık var mı diye. Bakıyorum işte sarıdan çok başka renk gibi ne sarı ne beyaz. Çok karmaşık geldi hep dişle ilgili rüya gördüm hep bu gece. Bi de sabaha karşı gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,