RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada diş fırçalamak, hayatında ve işinde titizlenen, yaptığı her işin kusursuz olmasını isteyen, hataya hoş görü göstermeyen, mükemmeliyetçi, düzenli, toplu ve temiz kişilere işaret eder. Rüya sahibi yaptığı işin en iyisi olmasını ister ki, başarıları ve işindeki yüksek performansı sayesinde herkesin güvendiği ve tercih ettiği biri olsun.Bu kişi kazandığı paranın hakkını da son kuruşuna kadar vermek ister.

Rüyada diş temizlemek bazen de bir şeyi ört bas etmeye çalışmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini huzursuz eden, duyulduğu zaman başının ağrımasına neden olacak olan bir şeyden kurtulmak için bir hayli zorlanacağı ve ter dökmesi gerekeceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Diş Görmek

Çok hayırlıdır. Rüyasında diş gören kişinin hayatı çok güzel olacak demektir. Rüya sahibi, hiçbir sağlık sorunu olmadan, gönlünce bir yaşam geçirecek ve ilerleyen yaşına rağmen genç ve güzel kalacaktır.

Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyada beyaz diş görmek büyükçe bir mal varlığı ve kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibine piyangodan para çıkacağı şeklinde yorum yapılır. Bazı rüya tabirleri beyaz dişi şans ve kısmet olarak tabir eder.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören kişinin hayatı karışacak, düzeni bozulacaktır. Rüya sahibi büyük bir borcun altına girebilir ya da maddi bir zarar görüp büyük bir sıkıntı içine düşebilir.

Rüyada Altın Diş Görmek

İlim okumuş, âlim kişiye işaret eder. Rüyada altın diş gören kişi bu alim kişiden feyz alıp, çevresindekiler tarafından büyük saygınlık ve büyük ilgi görecektir.

Rüyada Dişin Kırılması

Yıkıma neden olacak, acısı hiç dinmeyecek bir kayıp anlamına gelir.

Rüyada Diş Çektirmek

Kişi isteyerek diş çektiriyorsa bağış yapacağına, dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Fırçalamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Devran (25 Aralık 2013 saat: 07:04)

  Bir de hayatım boyunca özellikle lise yıllarından beri maalesef hiç istemediğim halde yakın akrabalarımla cinsel içerikli rüyalar görüyorum. Zaman zaman kendi ablam olabiliyor zaman zaman başka akrabalarım. Uyandığımda çok kötü hissediyorum ama rüyada iken genellikle kimse görmüyor ya da karşımdaki kişi de istekli oluyor. Elbette uyandığımda üzülüyorum ve birinin günahını aldım herhalde diyorum. Belki bir çok insan görüyor bunları ama neden sürekli görüyorum anlamıyorum. 6 yıllık evliyim ve çocuğum var, hala bu tür rüyaları görüyorum genellikle her sene 3-4 defa. Rüyalar çok detaylı oluyor.

 2. yasin (25 Aralık 2013 saat: 06:59)

  rüyaları ardışık görüyorum sürekli ve bazen çok detaylı hatırlıyorum bazen de net bir kesiti kalıyor aklımda. bu güce gördüğüm rüyamda özellikle ön alt çene dişlerimi çok istekle ve üstünde bulunan bazı lekeleri çıkartmaya kararlı olarak fırçaladım. rüyalarımda dişlerimle ilgili çok şey görürürüm. daha önceden ön üst çenemdeki protez dişlerimi hiç acı hissetmeden çıkartmıştım (gerçekte de oynuyorlar) ve bunun ardından çalıştığım iş yerinden çıkrtıldım, ev için bir kooperatife girmiştim dolayısıyla maddi açıdan çok sıkıntılı bir dönemdeyim. Acaba dişleri temizlemek öncekinin tersi anlama gelebilir mi? Yani sıkıntılarımdan kurtulacağıma işaret olabilir mi?

 3. Selenay (24 Aralık 2013 saat: 11:12)

  Ruyami tam hatirlamiyorum.Sadece disimi fircaliyordum ve sag arka disimin ciktigini dis fircasinda durdugunu gordum ve sanki sol arka dislerimden biriside sallaniyordu.Ama kan yoktu.Bu olaylar olurken anneminde benimle beraber banyoda oldugunu ve onunda dislerini fircaladigini hatirliyorum.Evimizin banyosundaydik.Sabah oldukca erkendi.Annemin ise gitme saatiydi yani sabah 6-7 gibi.Bunun anlami nedir? Tesekkurler…

 4. SONGÜL (21 Aralık 2013 saat: 13:38)

  İş yerinden çıkmadan dişlerimi fırçalıyorum sonra beyaz honda bir arabayla çok yakın olmadığımız bir akrabam evli olan beni eve bırakıyoe ben arkada oturuyorum kucağımdada abimin oğlu var 6 aylık akrabam bana aşık olmuş onunla sevgili olmassam bana tecavüz edeceğini söylüyor bende şimdilik kabul etmiş gibi yapayım diyorum içimden ama beni öpmek istiyor öpüşüyoruz ama dudağımı ısırıyor ve ben bunun acısını çok net hissettim sonra acıdı diyorum tamam diyor özür diliyor eve bırakıcak beni sonra annemle babam başka bir arabada bize sesleniyor bir bakıyorum arabayı süren abim az önce onunlamı öpüştüm diye düşünüyorum nasıl bakıcam yüzüne diye düşünüyorum yorumlarmısınız lütfen.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,