RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Fırçası Görmek

Rüyada diş fırçası görmek, hayırlı günlere gebe olan güzel bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibi tamahkâr kişidir, küçücük ama güzel haberlerle ya da olaylarla dahi mutlu olabilir. Rüyada diş fırçası görmek, hayırlı kişilerle karşılaşmaya ve onlardan yardım görmeye de tabir edilir. Rüya sahibinin hayatı bu kişilerle tanışmasından sonra çok daha farklı olacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Diş Fırçası Almak

Rüya sahibinin yakın çevresindeki herkeste büyük mutluluk yaratacak olan olaylar yaşanacağına ve kazancın artacağına işaret eder. Hane içinde çekilen yokluğun artık sona ereceği ve her günün bayram tadında yaşanacağı günlerin geleceği anlamına gelir.

Rüyada Diş Fırçası ve Diş Macunu Görmek

Rüyada diş fırçası ile diş macununu bir arada görmek, rüya sahibinin zorlukla elde edeceği bir kazancını kendisine hayır getireceğine ve kar sağlayacağına inandığı bir işe yatıracak ve düşündüğü gibi bu işten kazançlı çıkacak demektir.

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüya sahibinin belge üzerindeki bir işinin olumlu şekilde sonuçlanacağına ve kişinin bu kazanım için kendisini bir süre rahat ettirecek kadar tazminat alacağına ve zararının bir kısmını karşılayacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Fırçası Aramak

Rüya sahibinin bir konuda akla ihtiyacı olacağı ve konuyu, kendisine hayırlı olacak şekilde karar verecek bir kimseye danışarak en isabetli adımı atacağı anlamına gelir.

Rüyada Diş Fırçası Kaybetmek

Rüyasında diş fırçasını kaybettiğini gören kişinin eşi ve çocukları ile çok mutlu olacağına, anne, baba ve yakın akrabalarından da sürekli hayır duası aldığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Fırçası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ömür (12 Ekim 2015 saat: 18:38)

    İyi yayınlar dilerim oncelikle. Gordugum ruyayı sizlerle paylasayım bir kac gece once ust on dislerimden birinin sallandigini fark ettim ve yerinden cıktı, sonra tekrar yerine yerlestirdim onu fakat bu kez kırılarak parca parca elime aldim. Sonrasinda kok dislerim tek tek dokuldu.. Ayni ruyayi bir kac kez gordum ayni sekilde. Ve bu gun dis fircasi alirken gordum kendimi, seffaf ve sap kismi biraz uzundu. Digerlerine nazaran yanimda bir bayan vardi, sonrasinda uyandim. Ruya tabirlerinizi okudum ve gordugum ruyanin tabirini cok merak ediyorum. Simdiden tesekkur ederim

  2. Sevde durdu (06 Ekim 2015 saat: 08:06)

    Selamun aleyküm. Ben evli ve bir kız çocuğu annesiyim. Rüyamda annemlerin evindeyim ve eşimi kardeşim olarak buluyorum. Ama bizim babamız bizi yıllar önce terk etmiş. Evin bahçesinde duruyorken biri kız iki kişi geliyor siyah giyinmişler. Biri bizim babamız diğeri kızı diğeride korumasıymış. Mafya gibi bişeymiş babamız. Eşim camdan bize bakıyor ve yanımıza iniyor. Ama çok sakin eşim. Kulağıma ben ne dersem yap onu öldürücez bizim öyle bir babamız yok diyor. Bu esnada babamız olan kişi bahçede ne kadar kablo varsa çekiyor kopartıyor. Telefon veye kameralar çalışmasın diye yapıyor diyorum eşime. Sonra üst kata çıkıyoruz kızı ve babayla. Eşim bana ağla dikkatini dağıt diyor. O sırada kızını yerde yatıyorken görüyorum ama önemsemiyorum. Ben ağlıyorum bizi babasız bıraktın senelerdir falan diye. Eşimde baba gel saçlarını tarıyım hiç taramadım diyor ve tararken babayı tarakla boğazından öldürüyor. Hiç kan görmedim ama. Sonra mutfakta dayımla teyzemle annemle ve eşimle baba olan kişinin beynini pişiriyoruz. Herkez beyinsiz sen bu çocukları babasız mı bırakırsın al sana beyin işte diyorlar. Normalde babam sağ yaşıyor ve hamd olsun başımızda iyide bir insandır. Kayınpederimde öyledir. Zaten rüyamda gördüğüm adamı hiç tanımıyorum. Çok uzun biliyorum ama inanın hala içim sıkılıyor. Şimdiden teşekkürler.

  3. Ercan kardaş (06 Şubat 2015 saat: 18:53)

    Ruyamda halamın kızını yanı kuzenımı bır hastalıktan dolayı olmüş oldugunu ogrenıyordum(kuzenımle ve halamlarla su anda aılemle ben konusmuyoruz). Olmeden once pasta falan yapmıstı bende kuzenımın hazırladıklarından yıyıyordum ve dıyordum cok guzel olmuş bende guzel yapmış pastayı dıye. Benım gordugum bu ruya ne demek oluyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,