RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Fırçası Görmek

Rüyada diş fırçası görmek, hayırlı günlere gebe olan güzel bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibi tamahkâr kişidir, küçücük ama güzel haberlerle ya da olaylarla dahi mutlu olabilir. Rüyada diş fırçası görmek, hayırlı kişilerle karşılaşmaya ve onlardan yardım görmeye de tabir edilir. Rüya sahibinin hayatı bu kişilerle tanışmasından sonra çok daha farklı olacak ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Diş Fırçası Almak

Rüya sahibinin yakın çevresindeki herkeste büyük mutluluk yaratacak olan olaylar yaşanacağına ve kazancın artacağına işaret eder. Hane içinde çekilen yokluğun artık sona ereceği ve her günün bayram tadında yaşanacağı günlerin geleceği anlamına gelir.

Rüyada Diş Fırçası ve Diş Macunu Görmek

Rüyada diş fırçası ile diş macununu bir arada görmek, rüya sahibinin zorlukla elde edeceği bir kazancını kendisine hayır getireceğine ve kar sağlayacağına inandığı bir işe yatıracak ve düşündüğü gibi bu işten kazançlı çıkacak demektir.

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüya sahibinin belge üzerindeki bir işinin olumlu şekilde sonuçlanacağına ve kişinin bu kazanım için kendisini bir süre rahat ettirecek kadar tazminat alacağına ve zararının bir kısmını karşılayacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Fırçası Aramak

Rüya sahibinin bir konuda akla ihtiyacı olacağı ve konuyu, kendisine hayırlı olacak şekilde karar verecek bir kimseye danışarak en isabetli adımı atacağı anlamına gelir.

Rüyada Diş Fırçası Kaybetmek

Rüyasında diş fırçasını kaybettiğini gören kişinin eşi ve çocukları ile çok mutlu olacağına, anne, baba ve yakın akrabalarından da sürekli hayır duası aldığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!