RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Kırılması

Rüyada diş kırılması, rüyada görülen dişin, rüyayı gören kişinin akrabalarına yorulmasına bağlı olarak, diş kırılması, baba tarafından bir akrabanın sağlık durumu ile ilgili çok büyük sorunlar yaşadığına ya da bir ölüm haberi alınacağına ve çok üzüleceğine işaret edilir. Aynı zamanda, çeşitli sorunlardan ötürü aile bireylerinin yaşayacağı sıkıntılara delalet edilir.

Rüyada Diş Kırılması ve Kanaması

Rüyada diş kırılması ve kanaması, çok sert yaşanacağı düşünülen maddi ve manevi bir sorunun herhangi bir sıkıntı yaratmadan ortadan kalkacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Parçalanması

Rüyada diş parçalanması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında yapmak istediği şeyleri çeşitli birimlere ve bölümlere bölerek gerçekleştireceğine alamet edilir.

Rüyada Diş Düşmesi

Rüyada düş düşmesi, rüyayı gören kişinin, aile hayatında büyük üzüntüler yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Diş Kopması

Rüyada diş kopması, kopan dişin bulunduğu yere göre tabir edilir. Eğer kopan diş üst çenede ise, sağlık durumunda yaşanacak ve uzun bir süre sıkıntı yaratacak bir soruna işaret edilir. Alt çenede ise, aile büyüklerinden birinin ölümüne yorulur.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, rüya sahibinin, hayatın farklı ve yeni taraflarına ilgi duyduğuna ve yeni şeyler yaparak yeni bir yol çizmek istediğine ve bu sayede ruhen ve bedenen sağlıklı olduğuna yorumlanır.

Rüyada Diş Çıkması

Rüyada diş çıkması, rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında yapmaya çalıştığı şeyler için sevdiği insanlardan yardım ve destek alınacağına işaret edilir.

Rüyada Azı Dişi Kırılması

Rüyada azı dişi kırılması, rüya sahibinin, akrabalarından biri hakkında üzüntülü bir haber alacağına delalet edilir.

Rüyada Diş Kanaması

Rüyada diş kanaması, rüya sahibinin, iş hayatındaki ya da sosyal hayatındaki insanların kendisi hakkında pek iyi ve dostça duygular beslemediklerine alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Kırılması İle İlgili Rüyalar;

 1. Tuba Aytekin (28 Ekim 2014 saat: 22:34)

  Merabalar ben yaklaşık bir senedir aynı rüyayı hemen hemen her hafta görüyorum. Rüyamda alt ve üst dişlerim birleşmesin diye iki elimle var gücümle birbirinden ayrı tutmaya çalışıyorum, çünkü birleşince paramparça olacagını biliyorum. Ama ne yaparsam yapıym gücüm yetmiyo ve dişlerim birbirine değip hepsi paramparça oluyo, ve agzım diş doluyo defalarca tükürüyorum kalmasın diye, ve dişsiz kaldığım için çok üzülüyorum bundan sonra napıcam diye düşünüyorum. Bi yandan da yine rüya görüyorum şimdi uyanıcam diye kendimi yatıştırmaya çalışıyorum ama hep rüya olmadıgına inanırken uyanıyorum. Gerçek gibi.

 2. salih demir (07 Ekim 2014 saat: 11:47)

  Merhaba, rüyamda sağ azı dişimin dolgusunun kırıldiğını ve birkaç parça halinde elime geldiğini gördüm, yakımdaki aynaya baktığımda bir şey farkedemedim sonra dilim ile yokladığımda oyuk olduğunu hissettim. Sonra tekrar aynaya dikkatlice baktığımda alt ve üst 4 adet azı dişimin parlak metal renginde ve sağlam olarak gördüm. Yorumlarınızı bekler iyi bayramlar dilerim.

 3. emin (07 Ekim 2014 saat: 07:16)

  Sevgili arkadaşlar dun gece rüyamda agzimdaku dişler yapma fakat rüyamda alt damagimda sağ taraftaki azi dizinden arkaya doğru 7-8 tane disim incecik parçalara çay dildi elini atiyorum agzima diş parcaciklari geliyor cikarttigimi posete koyyorum yaklasik posette 500 gr diş parcaciklari birikti o arada uyanmisim.bundan sonra sinisayfayi doldurabilmek iiçin yazıyorum.daha bundan sonra ne yazayim ne gormussem onu yazıyorum.

 4. Zlyha (18 Mayıs 2014 saat: 07:24)

  Dün gece rüyamda ön sağ dişimin çok zarar gördüğü gördüm ve vurunca kırılacağını düşündüm .Vurdum ve kırıldı . Üzüldüm biraz. Elimde büyük bi parça vardı ama dişlerimin bütününe baktığımda yinede kırıldığı çok belli değildi .Ön dişlerim aynı boydaydı .Aynadan kendime baktım dişlerim bembayaz ve parlaktı. Hatta olduklarından dah uzun göründüler yüzüme. Anlamı nedir acaba ?

 5. Deniz (06 Mayıs 2014 saat: 20:04)

  Ben 18 yaşında bir kızım. Okuldan sonra genellikle gündüz uykusu uyurum. Ve rüyalarım hep konudan konuya atlar, birden fazla olur. Kafamı karıştıran rüyamda ise dişimi sıkıyordum rüyamda bilinçli olarak, daha sonra sanırım alt tarafı çürükmüş ve siyah bir şekilde parçalanıp kırıldı. Daha sonra tüm dişlerimi elime aldım. Takma dişi suya koyarsınız ya, aynen o şekilde elimdeydi. Bunun nasıl bir yorumu olur bilmiyorum.

 6. İlker Kaya (18 Mart 2014 saat: 16:37)

  Merhabalar. Dün gece gördüğüm bir rüya aklıma takıldı. Rüyamda ağzımdaki tüm dişlerim kurabiye gibi parçalandı birini alırken diğerleride, ağzımdan çıkarmaya çalışıyordum hepsini. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Rüyam kısa olduğu için kabul edilmedi yazısı çıkıyor o yüzden uzatmak amacıyla şuanda bu son cümleyi kuruyorum, yinede teşekkürler ;)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,