RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Kopması

Rüyada diş kopması, dişlerin farklı akrabaları temsil etmesine bağlı olarak farklı anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, alt çenesindeki dişlerden biri kopmuşsa çok üzücü bir haber alınacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine işaret eder. Eğer üst çeneden herhangi bir diş koptuğu görülmüşse rüya sahibinin, sağlığında ortaya çıkacak bir problemden ötürü çok büyük bir üzüntü yaşanacağına ve çok sorunlu bir dönem geçirileceğine alamet eder.

Rüyada Diş Kopması ve Kanaması

Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri hasta olan ve neredeyse ölüm döşeğinde olan babasının kısa bir zaman sonra kendisine geleceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, bu durumun aile bireylerini çok sevindireceğine ve aile içinde adeta bir düğün havası yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Diş Eti Kopması

İş hayatında çok başarılı olduğu dönemleri geride bırakan rüya sahibinin, çok büyük bir yeteneğe sahip olmasına rağmen kendisi hakkında çok kötü düşünceler ile başa çıkmaya çalışacağına ve çok iyi bir anlayışla hareket edip sonunda başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Çürük Dişin Kopması

Rüya sahibinin, çok büyük bir hastalık yaşayan akrabalarından birinin, sağlığına kavuşması için çok büyük bir çaba göstereceğine ancak verdiği emeğin ve ortaya koyduğu çabanın boşa yapıldığına ve bu kişinin vefat edeceğine alamet eder.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok sevdiği akrabalarından ya da en yakın arkadaşlarından birinin vefat edeceğine ve bu durumun rüya sahibini, çok üzeceğine işaret eder.

Rüyada Diş Sallanması

Rüyayı gören kişinin, ailesi içinde çok büyük sıkıntılar ile boğuşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına ve konuşulması gereken konular olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Kopması İle İlgili Rüyalar;

  1. Okan (05 Temmuz 2014 saat: 13:26)

    Rüyamda evde otuturken üst ön dişim sallanıyordu ve elimle çektim . Daha sonra o dişi koltuğun arasına atıyodum . Koltukla ilgisi yoktur belki ama şunu merak ediyorum . Benim rüyam dişin kopması olarakmı yorumlanır kendi dişini çekmek olarakmı . Çoğu siteye baktım Dişin kopması kötü olarak yorumlanıyo çok endişeliyim ama kendi dişini çekmek daha iyi yorumlanıyo olumsuz yönleride varmış ama siz ne olarak görüyorsunuz ?

  2. humeyra (04 Mart 2014 saat: 16:21)

    rüyamda üst ön dişim bi sebepten dolayı kopuyordu ve daha oncedende alt dişimden birisi kopmus yani ıkı dişim yoktu ruyamda ve yana yana diş doktoru arıyordum protez yaptırmak ıcın. utanıyordum agzımı acmıyordum dişlerimin olmadıgı gorunecek dıye yorumlarsanız sevınırım cunku ruya yorumlarından baktıgım kadarıyla babamın saglıgından cok endıse ettım cok hastalıgı var bırsey olmasından korkuyorum iyi günler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,