RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Kopması

Rüyada diş kopması, dişlerin farklı akrabaları temsil etmesine bağlı olarak farklı anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, alt çenesindeki dişlerden biri kopmuşsa çok üzücü bir haber alınacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine işaret eder. Eğer üst çeneden herhangi bir diş koptuğu görülmüşse rüya sahibinin, sağlığında ortaya çıkacak bir problemden ötürü çok büyük bir üzüntü yaşanacağına ve çok sorunlu bir dönem geçirileceğine alamet eder.

Rüyada Diş Kopması ve Kanaması

Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri hasta olan ve neredeyse ölüm döşeğinde olan babasının kısa bir zaman sonra kendisine geleceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, bu durumun aile bireylerini çok sevindireceğine ve aile içinde adeta bir düğün havası yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Diş Eti Kopması

İş hayatında çok başarılı olduğu dönemleri geride bırakan rüya sahibinin, çok büyük bir yeteneğe sahip olmasına rağmen kendisi hakkında çok kötü düşünceler ile başa çıkmaya çalışacağına ve çok iyi bir anlayışla hareket edip sonunda başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Çürük Dişin Kopması

Rüya sahibinin, çok büyük bir hastalık yaşayan akrabalarından birinin, sağlığına kavuşması için çok büyük bir çaba göstereceğine ancak verdiği emeğin ve ortaya koyduğu çabanın boşa yapıldığına ve bu kişinin vefat edeceğine alamet eder.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok sevdiği akrabalarından ya da en yakın arkadaşlarından birinin vefat edeceğine ve bu durumun rüya sahibini, çok üzeceğine işaret eder.

Rüyada Diş Sallanması

Rüyayı gören kişinin, ailesi içinde çok büyük sıkıntılar ile boğuşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına ve konuşulması gereken konular olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,