RuyaTabirleri.com

Rüyada Diş Macunu Görmek

Rüyada diş macunu görmek, iş hayatında herşey yolunda giderken rüyayı gören kişinin, karşısına bir anda bir sorun çıkacağına, bu sorun yüzünden işlerde büyük bir aksama yaşanacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına ve maddi olarak büyük sorunların yaklaştığına alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda çok büyük kazançlar elde edileceğine ve çok büyük başarılar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada Diş Macunu Almak

Rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı bir durumdan kurtulmak için uzun zamandan beri beklediği parasal yardımın uzaktaki bir akrabasının ölümü ile eline geçecek yüklü miktarda para olacağına işaret eder.

Rüyada Diş Macunu Sıkmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atmaya başladığına, çok büyük kazançlar elde ettiğine, bu durumu kıskanan insanların rüya sahibinin başarısı ile ilgili olarak çeşitli dedikodular çıkarttığına, bu dedikodular yüzünden rüya sahibinin çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve çok sıkıntılar çekeceğine rivayet eder.

Rüyada Diş Macunu ve Diş Fırçası Görmek

İş hayatında yaşanan bütün sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Diş Macunu Aramak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi işlere imza atacağına, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine ve iş hayatındaki kişilere daha temkinli davranması gerektiğine ancak bu sayede sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada Diş Macunu Yemek

Uzun bir zamandan beri aynı işte çalışan rüya sahibinin, artık yeni bir işe girmek ve kendisini farklı bir yolda geliştirmek istediğine ve bu sayede daha aktif olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Diş Macunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bilge (30 Ocak 2015 saat: 11:28)

    Rüyamda erkek arkadasımla Manisaya tatile gitmişiz. Önce sahilde geziyoruz.Otele yerleşmek için gidiyoruz otel çok lüks. Dışardan bakınca çok katlı uzun bi otel ama içine girince 4 katlı ev gibi Ahşap dekorlu çok sıcak ve çok çok güzel bir yer. Tam giriyoruz otele girişte benim babam erkek kardeşim
    Kuzenlerim ve erkek Arkadaşımın babası ailesinden bi kaç kişi var oturmuş muhabbet ediyorlar.ben onları görünce napıcaz şimdi ne dicez yakaladık diyorum. Korkma diye erkek kardeşimin yanına gidip muhabbet ediyo ve hiç bi sorun yok şaşırıyorum.ben odamıza çıkıp dinlenicem diyo ve ben de dışarı çıkıp biraz dolaşacağımi söylüyorum.gezmeye başlıyorum üzülüyorum da bi yandan keşke onu tek bırakmasaydım diye. Taksiye binip otele geliyorum kapıda otel görevlileri ve erkek arkadasım da onların arasında taksinin kapısına koşuyorlar. Etrafı bilmediğim için ve telefonum kapanmış olduğu için endişe ettiğini korktuğunu söylüyo bana. Otele giriyoruz tekrar. O benden once odaya çıkıyo yine dinlenicem diyerek. Babamlara slm falan veriyoruz. Sonra 2 kahve alıp odama çıkarabilir miyim diye soruyorum görevlilere. Ordan bi kız arkadasım çıkıyo aaaa ben yaparım kahveyi diye. O zaman 3 tane yap beraber içelim diyorum. Tepsiyi elime aldığım gibi kız kapıyo elimden. Bu senın en mutlu gunün ben taşırım diye. Merdivenleri çıkarken de Fatih bey rahatsız olmasın ben gelmim diyo. Bir şey olmaz ben senden önce girerim odaya toparlanır o , hep beraber muhabbet ederiz biraz diyorum. Ve böyle bitiyo rüya. Bunu yorumlamanızı rica ediyorum çok teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,